Statybos dokumentai


Įvadas. Sąvokos paiškinimas. Statybos įstatymo. Straipsnio. Punkte aprašyta sąvoka, kas tai yra statinio projektavimo sąlygų sąvadas. Pareiškėjo prašymo privalomieji dokumentai. Sąvado išdavimo terminas. Projektavimo sąlygos privalomumas. Pavaizduotos pagrindinės statinio statybos rušys. Išvados. Literatūra.

Raferato tema satybos techninis reglmentas str 007:2002 „statinio projektavimo sąlygų sąvadas“ ir satybos techninis reglmentas str 008:2002 „statinio statybos rūšys“.

Darbo tikslas – išaiškint kaip yra rengiamas statinio projektas vadovaujantis statybos techniniais reglamentais, paaiškinti kokios yra statybos rūšys, kas tai yra projektavimo sąlygų sąvdas, sąlygos.

Pagrindiniai šio darbo uždaviniai yra stybos techninio reglamento str 007:2002 „statinio projektavimo sąlygų sąvadas“ ir str 008:2002 „statinio statybos rūšys“ schematiškai išaiškinti naudojamas sąvokas bei jų reikšmes, paaškinti įstatymines nuotatas bei jų taikymą.

Statinio projektas rengiamas vadovaujantis: šiuo ir kitais įstatymais, reglamentuojančiais statinio saugos ir paskirties reikalavimus, kitais teisės aktais, teritorijų planavimo ir normatyviniais statybos techniniais dokumentais bei normatyviniais statinio saugos ir paskirties dokumentais; privalomaisiais statinio projekto rengimo dokumentais, projektavimo darbų rangos sutartimi (kai projektavimas atliekamas rangos būdu).

  • Microsoft Word 399 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1442 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zuza
  • Statybos dokumentai
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos dokumentai. (2012 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-dokumentai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 06:59
×