Statybos gamybinė praktika VGTU


Įvadas. Tinkavimo darbai. Sienų paruošimas. Skiedinio paruošimas. Tinkavimo būdai. Tinkavimo procesas. Mūro darbai. Pagrindo paruošimas. Mūro skiedinio paruošimas. Mūro darbai. Apdailos mūras. Mūrui naudojamos medžiagos. Darbų organizavimas ir sauga darbe. Literatūra.

Užduotis: Gamybinę praktiką atlikau Vilniaus raj. Avižienių gyvenvietėje.

Statomas objektas- gyvenamasis namas ,plotas 360 m2.

Užsakovas – privatus asmuo.

Statybos darbų metu domėjausi visais darbų paruošiamaisiais, parengiamaisiais ir atlikimo procesais. Kadangi statybų srityje jau dirbu daugiau kaip 20 metų man tai buvo tiesiog eilinis statomas objektas ir papildomas pajamų šaltinis. Teko susipažinti su naujomis medžiagomis ir pažangiausiomis technologijomis statant šį individualų gyvenamąjį namą.

Statant pastatą pasirinkau 2 darbų organizavimo etapus : mūro ir tinkavimo darbus. Taip pat teko dirbti ir netiesioginį su mokslu susijusį darbą, kaityti projekto brėžinius, bendrauti su užsakovu, užsakinėti statybines medžiagas, nuomoti mechanizmus, transportą, vadovauti darbininkų brigadoms.

Pastatas buvo pastatytas laiku ir kokybiškai laikantis visų darbų saugos, priešgaisrinių, gamtosaugos ir kitų statybos reglamente numatytų reikalavimų (STR).

Užsakovas už atliktus darbus atsiskaitė laiku ir liko labai patenkintas atlikta darbų kokybe, rangovo darbų organizavimu ir atlikimo terminais.

  • Microsoft Word 772 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (2067 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petrė
  • Statybos gamybinė praktika VGTU
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos gamybinė praktika VGTU. (2014 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-gamybine-praktika-vgtu.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 22:51
×