Statybos gamybinės praktikos ataskaita


Bendrosios užduotys. Pagrindiniai duomenys apie objektą, kuriame atliekama praktika. Darbininkų instruktavimas, rūšys ir tikslai. Atliekami konkretūs darbai objekte, kuriame atliekama praktika (žemės darbai, hidroizoliacijos įrengimo, pamatų montavimo, gelžbetoninių konstrukcijų montavimo įrengimo, stogo įrengimo, objekto gerbūvio tvarkymo ar kiti darbai, kuriuos dirbote). Pagalbinė įranga, reikalinga darbų procesams atlikti. Techninės statybos procesų priemonės, reikalingos atliekamiems darbams. Geodeziniai statybos proceso darbai. Darbininkų darbo organizavimas. Statybos darbų organizavimas. Reikalingų medžiagų ir konstrukcijų transportavimas ir krovos darbai. Medžiagų ir konstrukcijų sandėliavimas. Atliekamų darbų kokybės kontrolė ir sauga darbe. Alternatyvios užduotys. Statybinių krovinių gabenimas geležinkeliais. Izoliavimo darbų vykdymas neigiamoje temperatūroje. Probleminės praktinės užduotys. Klojant grindis iš keramikiniųplytelių, jos buvo paklotos ant 3 cm storio cementinio pagrindo ir klojamos suglaudus viena prie kitos. Atliekant izoliavimo darbus, buvo pažeistas hidroizoliacinių dangų įrengimo operacijos.

Praktika atlikta UAB „Polistatyba“. Darbai buvo vykdomi Vilniaus rajone, Zujūnų kaime, Zujūnų seniūnijoje. Objektas: vieno aukšto su mansarda gyvenamasis namas. Objekte buvo vykdomi stogo įrengimo darbai.

Visi darbuotojai sudarę darbo sutartį turi būti apmokyti ir instruktuoti. Darbuotojams atliekamas įvadinis instruktavimas, įvadinis priešgaisrinis instruktavimas, pirminis instruktavimas darbo vietoje, bei tikslinis instruktavimas darbo vietoje. Prasidėjus praktikai buvo išaiškintos šios instrukcijų rušys: įvadinė darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcija (DSS); įvadinė priešgaisrinė DSS; darbui kilnojamais elektriniais prietaisais darbų saugos ir sveikatos instrukcija; darbo aukštyje DSS; darbo su pastoliais darbų saugos ir sveikatos instrukcija; buvo instruktuota apie visus naudojamus įrankius.

Tikslai: kad darbuotojai būtų informuoti apie pavojingus veiksnius darbo vietoje, kad žinote veiksmus prieš darbų pradžią bei baigus darbą, kad žinotų veiksmus įvykus nelaimingam atsitikimui, kad būtų informuoti apie saugų darbą su visais įrankiais, kad darbo vietoje būtų užtikrintas darbuotojų saugumas.

  • Statyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1029 KB
  • 2014 m.
  • 20 puslapių (3825 žodžiai)
  • Kolegija
  • Valdas
  • Statybos gamybinės praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos gamybinės praktikos ataskaita. (2014 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-gamybines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 22:19
×