Statybos gamybinės technologinės praktikos ataskaita


Gamybines praktikos ataskaitos pavyzdys. Gamybines praktikos ataskaita vgtu. Gamybines praktikos ataskaita pavyzdys. Statybos gamybines praktikos ataskaita. Praktikos ataskaitos pavyzdys vgtu. Vgtu gamybines praktikos ataskaita. Praktikos ataskaitos pavyzdys. Statybos inzinerijos praktikos ataskaita. Vgtu praktikos ataskaitos pavyzdys. Gamybines praktikos ataskaita.

Įvadas. Tūrinė – planinė pastato charakteristika. Aukštoji g. Esantis objektas. Kretingos g. Esantis objektas. Naudotų medžiagų analizė. Apdailos darbų atlikimo technologija. Tinkavimas. Gruntavimas. Glaistymas. Dažymas. Laminuotų grindų įrengimo technologija. Darbų kokybės kontrolė. Stogo šiltinimas tarp gegnių iš vidaus ir gipso kartono plokščių montavimas. Šiltinimo etapai. Gipso kartono plokščių montavimas. Darbo sauga. Statybos darbų žurnalo pildymo instrukcija. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Priedas. Praktikos vertinimo forma.

Statybos gamybinę - technologinę praktiką atlikau UAB „R2K grupė“. Praktikos trukmė 7 savaitės.

UAB „R2K grupė“ pagrindinis tikslas - darbų kokybė ir operatyvumas. Statybos darbus atlieka prisilaikant naujausių technologijų, naudoja tik kokybiškas medžiagas. Įmonė skiria didelį dėmesį kiekvienam klientui, stengiasi būti geriausiu partneriu ir atsižvelgti į jų poreikius. Taip pat įmonė atlieka genrangovo funkciją ir prisiima pilną atsakomybę už kokybiškai ir laiku atliktus darbus, projektų įgyvendinimą. Rūpestingai atrenka subrangovus, pasirenka racionaliausius inžinerinius sprendimus iš daugelio, glaudžiai bendradarbiauja su užsakovais ir dirba su naujausiomis bei laiko patikrintomis technologijomis, metodais.

Statybos gamybinę - technologinę praktiką atlikau UAB „R2K grupė“. Praktikos trukmė 7 savaitės. Praktiką atlikau Kretingos g. 44 ir Aukštoji g. 8 esančiuose statybos objektuose. Atlikdamas praktiką dalyvavau ir stebėjau kaip atliekami vidaus apdailos darbai.

Gamybinės – technologinės praktikos metu susipažinau su apdailos darbų atlikimo technologijomis, naudotomis medžiagomis ir įrankiais. Taip pat susipažinau su darbo taisyklėmis, darbo saugos organizavimu, bei priešgaisrine sauga įmonėje. Išanalizavau laminuotų grindų įrengimo technologiją. Didelį dėmesį skyriau susipažinimui su statybos darbų vykdymo žurnalu.

Šios praktikos metu įgijau daug tiek praktinių, tiek teorinių žinių, kurios, mano manymu, pravers ateityje dirbant darbų vykdytojo ar vadovo darbą, atlikti jį kompetentingai ir teisingai

  • Microsoft Word 557 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (4836 žodžiai)
  • Universitetas
  • Antanas
  • Statybos gamybinės technologinės praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Statybos gamybinės technologinės praktikos ataskaita. (2012 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-gamybines-technologines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 23:38
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo