Statybos generalinio plano tyrimas


Statybos generalinis planas. Statybos aiksteles planas. Krano veikimo zonos. Gen. plano aprasymas. Generalinio plano aprasymas. Generalinis planas. Pavojingos zonos statybos aiksteleje. Generalinis planas statybos. Statybos aikštelės aptvėrimas reikalavimai. Stat ybos generalinis planas.

Statybos gen. Plano tyrimas. Darbo tikslas. Susipažinti su darbo ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimais, sudarant statybos gen. Planą. Išmokti analizuoti priimtus techninius sprendimus statybos aikštelėje ir įvertinti jų teisingumą.

Išmokti analizuo išanalizuojame duotą statybos generalinį planą. Išvardiname rastus jame trūkumus, darbo ir priešgaisrinės apsaugos statybos aikštelėje reikalavimų ir brėžinių apiforminimo neatitikim. Ištisinio aptvėrimo aukštis –2m kai aptvaras yra arčiau kaip 10m nuo statomo pastato, turi būti įrengti apsauginiai ir šaligatviai su turėklais iš transporto judėjimo pusės. Apsauginiai stogeliai įrengiami su 20ŗ nuolyd˛iu į statybos aikštelės pusę ir išsikiša 5-10 cm už šali. Vienos transporto judėjimo krypties kelias turi būti ne siauresnis kaip 3,5m dviejų krypčių – ne siauresnis kaip 6m. Esant vienos transporto judėjimo krypties keliui ne arčiau kaip 100m tiesioje atkarpoje, taip pat prie kiekvienos sandėliavimo aikštelės turi būti įrengti 3-6 m. Pločio ir 12-18m ilgio praplatinimai tran. Pėsčiųjų judėjimui statyb. Kiekvienos laikinos patalpos turi būti aprūpintos elektra, o prausklos dušai ir valgyklos – vandeniu ir kanaliza. Gen. Plane būtina nurodyti vandentiekio ir kanalizacijos l. Uždariri ir pusiau atviri sandėliai neturi būti krano veikimo zonoje. Statybos aikštelėje nustatomos pavojingos žmonėms zonos, kuriose nuolat veikia arba potencialiai gali veikti pavojingi gamybiniai veiksniai. Pavojingos zonos. Įrengiami skydai su pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis. Jie išdėstomi gerai matomose ir patogiai preinamosiose vietose statybos genplane rasti trukumai aprašyti lentelėje.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2010 m.
  • 2 puslapiai (545 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renatas
  • Statybos generalinio plano tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Statybos generalinio plano tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-generalinio-plano-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 10:28
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo