Statybos įmonėjė baigiamosios praktikos ataskaita


Statybos praktikos ataskaita.

Įvadas. Apie įmonę. Užsakovas (statytojas), jo funkcijos, pareigos ir atsakomybė. Rangovas, jo funkcijos, pareigos ir atsakomybė. Techninis prižiūrėtojas, jo funkcijos, pareigos ir atsakomybė. Statybos darbų vadovo funkcija. Baigiamojo projekto konstrukcijos ir statybinės medžiagos. Darbo užmokestis. Statybos darbų žurnalas. Saugaus darbo užtikrinimas. Išvados. Literatūra.


UAB „MOBUSTA“ veikla įvairi – įmonė atlieka butų remonto ir naujos statybos darbus, tai pat užsiima plastikinių ir aliuminių gamybą ir pardavimu, nuomoja statybinę techniką, bei gręžia gręžinius geoterminio šildymo įrengimui visoje Lietuvoje. Statybinius darbus atlieka nuo nulinio ciklo iki užbaigimo.

Įmonė UAB “MOBUSTA” gyvuoja apie 16 metų ir dirba 20 darbuotojų: direktorius, buhalterė, projektuotojas, sąmatininkas, darbų vadovas ir likusieji darbininkai, kurie atlieka įvairius statybos darbus.

Taupiai ir racionaliai panaudoti turimas medžiagas;

Numatyti priežastis galinčias paveikti produkto kokybę ir jas nedelsiant pašalinti;

Laikytis visų keliamų teisinių reikalavimų.[12]

Užsakovu gali būti pavieniai asmenys, įmonės, viešos ar privačios institucijos, organizacijos statybų bendrijos ir komunalinių paslaugų įmonės.[6]

6. medžiagos būtų išdėstytos tinkamoje vietoje ir ant stabilaus pagrindo;

7. zonose, kuriose atliekami didelės rizikos darbai, tuo pačiu metu nedirbtų ar nevaikščiotų pašaliniai asmenys;

Koordinavimas. Kai tuo pačiu metu statybvietėje dirba du ir daugiau darbdavių, užsakovas (statytojas) koordinuoja darbdavių priemones darbuotojų saugai ir sveikatai užtikrinti ir kas 14 dienų šaukia saugos susirinkimus. Saugos ir sveikatos veiksmų koordinavimui užsakovas (statytojas) paskiria koordinatorių, kuris yra statybos specialistas, turi praktinės patirties statybos darbuose ir yra kompetentingas saugos ir sveikatos klausimais.

Pranešimas. Prieš pradedant statybos darbus užsakovas turi pranešti apie statybvietę Valstybinei darbo inspekcijai, jei:

TECHNINIS PRIŽIŪRĖTOJAS, JO FUNKCIJOS, PAREIGOS IR ATSAKOMYBĖ

Visus privalomus techninės priežiūros reikalavimus įrašo į statybos darbų žurnalą.[8]

Pamatai - juostiniai, monolitinio betono iš c20/25 klasės betono. Pamatai įgilinami 1,5m žemiau esamo žemės paviršiaus ir ne mažiau nei 0,25m į nejudintą gruntą. Pamatai įrengiami ant 20cm. sutankinto smėlio sluoksnio. Pastato sienų apsaugai nuo drėgmės įrengiama horizontali hidroizoliacija, klijuojama su šalta bitumine mastika cokolio lygyje. Pamatas šiltinimas polistireninio putplastčio EPS 150 50mm storio plokštėmis.

Išorinės sienos – medienos karkaso, apšiltinta Rockwool SuperRock 275mm ir PAROC WAS 35 30mm akmens vatomis, įrengta hidroizoliacinė ir garso izoliacijos plėveles. Išorės apdaila cementinės dailylentės „CEDRAL“ su vėdinamu 20mm oro tarpu, vidaus apdaila – gipskartonio plokštės KNAUF BLUE 12,5mm pritvirtintos prie medinio karkaso.

Betoninės grindys įrengiamos visame pirmame aukšte. Grindys įrengiamos ant grunto ir 200mm sutankinto žvyro dangos, apšiltinta Šiloporo polistirolu EPS 70N 230mm, kuris atlaiko didesnes apkrovas , armuotam išlyginamajam sluoksniui naudojamas betonas C20/25 ir ∅12mm S500 armatūra. Grindų danga – 3 sluoksnių parketlentės. Vonios ir tualeto kambariuose – keraminės plytelės.

Stogas – dvišlaitis. Stogo konstrukcija – medienos karkaso. Mediena iš C16/24 spygliuočių klasės stiprumo. Gegnės 250x50mm, Lotai 150x100mm, priegegnė 700mm nutolusi nuo sienos. Stogas apšiltintas Rockwool SuperRock 300mm ir PAROC WAS 35 30mm storio akmens vatomis. Stogo konstrukcija apsaugota hidroizoliacine plėvele. Vidaus apdaila gipskartonis KNAUF BLUE, stogo danga – čerpės.

Perdanga – medinė. Mediena iš C16/24 spygliuočių klasės stiprumo, 200mm medinės sijos, apšiltinta 200mm PAROC eXtra plus akmens vata, geresniai smūginiai garso izoliacijai naudojama PAROC SSB 2t 25mm akmens vata, danga – parketlentės, lubų apdaila – gipskartonis KNAUF BLUE.

 • Statyba Praktikos ataskaitos
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Karolis
 • 18 puslapių (3233 žodžiai)
 • Kolegija
 • Statybos praktikos ataskaitos
 • Microsoft Word 36 KB
 • Statybos įmonėjė baigiamosios praktikos ataskaita
  10 - 9 balsai (-ų)
Statybos įmonėjė baigiamosios praktikos ataskaita. (2016 m. Birželio 01 d.). http://www.mokslobaze.lt/statybos-imoneje-baigiamosios-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 08:04