Statybos įmonės analizė


Įvadas. Apie įmonę. Įmonės misija ir vizija. Įmonės atliekama veikla. Renovacija. Įmonės darbuotojai ir valdymas. Išvados. Literatūra ir šaltiniai.

Lietuvos įmonėms per pastaruosius metus teko patirti įvairiu įvykiu. Šiuolaikinėmis intensyvios, dinamiškos ekonomikos sąlygomis pakankamai sudėtinga ne tik sukurti verslą, bet ir jį išlaikyti bei plėtoti. Atsižvelgiant į šių laikų tarptautinės prekybos liberaluma ir Lietuvos ekonomikos augima, imonė gali pelningai veikti ir plėtoti savo veikla tik naudodamasi savo lyginamaisiais pranašumais, kuriais remiantis galima sėkmingai skverbtis į tarptautinę rinką ar konkuruoti vietos rinkoje bei turėti naudos iš veiklos apimties ir inovacijų. Aktyviai dalyvaudama tarptautinėse rinkose, Lietuva isiliejo i Europos Sajungos bendraja rinka, dėl to taip pat didėja vietos rinkos dalyvių konkurencingumas, imonėms reikia gerokai padidinti sugebėjimus analizuoti bei realiai įvertinti savo ir konkurentų finansinę būklę, veiklos raida ir formuoti atitinkamas pozicijas.

Darbo tikslas yra pristatyti įmonės UAB ,,AVASTATA" veiklą.

Darbo uždaviniai:

kiek ir kokie įmonėje dirba darbuotojai

apibūdinti pagrindinį įmonės pajamų šaltinį

pateikti įmonės viziją

panagrinėti įmonės veiklos misiją

UAB "AVASTATA" – Statybos įmonė UAB „AVASTATA" įsteigta ir užregistruota Šiaulių miesto valdyboje 2009 metais, perregistruota VĮ Registrų centro Šiaulių fil. 2010-09-13 paž. Nr.0049672. Savo veikloje įmonė vadovaujasi Lietuvos Respublikos veikiančiais įstatymais, poįstatyminiais aktais ir savo įstatais.

Įmonė priklauso Arniui Bijanskiui ir dar keliems asmenims kurie nėra įvardinti. UAB ,,AVASTATA‘‘ savo paslaugų šiuo metu Lietuvoje neteikia. Jie pagrinde dirba skandinavijos šalyse. Tokiose kaip : Švedija, Norvegija ir t.t. Bet šiuo metu daugiausia darbų atlieką Švedijoje.

  • Microsoft Word 1399 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (1309 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolis
  • Statybos įmonės analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
Statybos įmonės analizė. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-imones-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 20:15
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo