Statybos inžinierius


Statybos referatas. Studijų programos anotacija. Studijų dalykai. Praktikų organizavimas. Studijų rezultatai. Profesijos galimybės. Statybos darbų vadovas. Sąmatininkas. Literatūros sąrašas.


darbų praktiką susipažįsta su mūro bei apdailos darbų technologijomis, jų kokybės vertinimo būdais. Gamybinėje praktikoje studentai įvairiuose statybos objektuose įgyja praktinius įgūdžius,

analizuoja statybinės medžiagas ir gaminius, įvertinant techninių statybos reglamentų reikalavimus

ir standartuose deklaruojamus techninius bei kokybės rodiklius; analizuoja pastato konstrukcinius

sprendimus, jų įrengimo technologijas. Baigiamosios praktikos metu studentai atlieka tyrimus,

- Taikys fundamentinių, humanitarinių ir socialinių mokslų žinias statybos inžinerijos

- Žinos statybinių medžiagų, gaminių savybes, panaudojimo sritis ir taiko pastatų

- Atpažins ir analizuos problemas, susijusias su statybine veikla, planuoja jų sprendimo

sąmatininkas be raštiško direktoriaus leidimo negali vykdyti jokios darbinės veiklos už bendrovės ribų, kuri yra panaši į bendrovėje vykdomą veiklą, nei už atlygį nei be atlygio. Jis neturi teisės teikti su savo darbu susijusių konsultacijų, skatinti ar kitaip teikti paramą nei tiesiogiai nei netiesiogiai kitai įmonei (jos darbuotojams), kuri konkuruoja arba turi dalykinį ryšį su darbdavio įmone.

sąmatininkas įsipareigoja saugoti įmonės konfidencialią informaciją, kurią sudaro informacija apie visus įmonės ūkinius reikalus ir procesus, ypač apie balansą, apyvartą, kalkuliacijas, korespondenciją, klientus, kainoraščius, paslaugų teikimo ir reklamos metodus, susijusius su įmonės ir įmonės akcininkų veikla. Darbuotojas nelaikomas atskleidęs paslaptį, jeigu informaciją suteikia tretiesiems asmenims LR įstatymų nustatyta tvarka. Šiame punkte nurodytą informaciją direktoriaus pavaduotojas ekonomikai privalo saugoti ir pasibaigus darbo santykiams.

  • Statyba Referatai
  • 2013 m.
  • Evaldas
  • 12 puslapių (1608 žodžiai)
  • Mokykla
  • Statybos referatai
  • Microsoft Word 4310 KB
  • Statybos inžinierius
    10 - 4 balsai (-ų)
Statybos inžinierius. (2013 m. Lapkričio 18 d.). http://www.mokslobaze.lt/statybos-inzinierius.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 17:56