Statybos ir medžio apdirbimas


Lietuvos žemės ūkio šakos. Statyba ir medžio apdirbimas. Statyba Lietuvoje. Istorija 1993 m. dvidešimt keturios tuo metu stambiausios Lietuvos statybos įmonės. Didžiausios Lietuvos statybos įmonės. Apie Lietuvos miškus. Miškai jau nuo. Medienos ūkis. Medienos produkcijos gamyba. Lietuvoje dabar yra jau keli tūkstančiai įvairiai specializuotų ir kombinuotų medienos produkcijos gamintojų. Gamybos procesas. Apvalioji mediena Pjautinė mediena. Stambiausios medžio apdirbimo įmonės.

Medienos produkcijos gamyba yra sena, tradicinė pramonės šaka. Ši veikla apima: miškų auginimą ir kirtimus, įvairių medienos medžiagų ir daugelio rūšių galutinės produkcijos ir kitų dirbinių gamybą. Medienos produkcijos gamyba gali būti įvairiai specializuota.

Apvalioji mediena Pjautinė medienaFanera PlokštėsCeliuliozėMedienos masė BaldaiLangai, durysMediniai pastataiir jų dalysGrindų dangaSodų ir daržų įrangaDegtukaiPopieriusKartonasSpaudiniaiDėžės, statinėsPadėklai.

  • MS PowerPoint 712 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (239 žodžiai)
  • Paulius
  • Statybos ir medžio apdirbimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Statybos ir medžio apdirbimas. (2015 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-ir-medzio-apdirbimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:29
×