Statybos įrankiai


Statybos įrankiai referatas. Skaidrės apie statybos irankius. Statybiniai įrankiai ju paskirtis. Statybos darbo įrankiai referatas. Įrankiai statybai referatas.

Naudojami įrankiai, įtaisai, mechanizmai, jų paskirtis, panaudojimas, saugojimas. Betono siurbliai. Betono šlifavimo, frezavimo, šaratinio apdirbimo įranga. Vibro plokštės. Giluminiai vibratoriai.

Tai įvairaipusio panaudojimo siurbliai skirti transportuoti betoną ar kitus įvairius jau paruoštus statybinius mišinius. Plačiau naudojama statybos aikšomega yra nedidelio svorio ir didelio efektyvumo mašina. Dėl didelių disko apsisukimų, betono ir kitų paviršių šlifavimas yra paprastas ir lengvas. Paprasta konstrukcija užtikrina lengva valdymą. Triukšmo ir vibracijos lygiai yra minimalūs. Mechanizmas yra kompaktiškas ir lengvai transportuojamas.

Omega mašinos komplektuojamos su dviejų tipų varikliais: 240v buitiniam naudojimui ir 400v pramoniniam. Visos modifikacijos užtikrina aukštą darbo našumą. Pritaikymas: paviršiaus frezavimas, griovelių išpjovimastai aukštos kokybės giluminiai vibratoriai specialiai sukonstruoti sutankinti betoną grindims, pamatams, sąramoms ir Vibro galva atlieka. 000 vibrosukių (švyklinė sistema) per minutę, aukšta amplitudė garantuoja labai gerą bet kokios rūšies be ce-reikalavimus), ip .

  • Microsoft Word 118 KB
  • 2010 m.
  • 3 puslapiai (483 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vakaris
  • Statybos įrankiai
    10 - 1 balsai (-ų)
Statybos įrankiai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-irankiai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 10:16
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo