Statybos baigiamoji praktika


Statybos baigiamosios praktikos ataskaita. Statybos darbu zurnalas jo paskirtis. Baigiamoji praktika statyba. Statybos darbu zurnalo paskirtis. Statyba baigiamosios praktikos ataskaita. Baigiamosios praktikos ataskaita statyba. Statybine praktika. Baigiamosios praktikos ivadas. Baigiamosios praktikos ataskaita statybos imoneje. Kelio inzinerija baigiamosios praktikos ataskaita.

Baigiamoji praktika. Įvadas. Apie bendrovę. Statybos objekto trumpa charakteristika. Statybos objekto projektinė dokumentacija. Įmonės užsakovai. Paslaugų vertės apskaičiavimas. Vadovo teisės ir pareigos. Statybos darbu žurnalo paskirtis. Personalas. Atliekamų darbų apašimas. Išvada.

Vadovai – tai ypatingą vietą organizacijų valdyme užimantys žmonės. Viena vertus, jie yra organizacijų savininkų samdyti žmonės, turintys realizuoti organizacijų tikslus, antra – jie vadovauja kitų samdomų darbuotojų veiklai ir yra atsakingi už sėkmingą jų darbą. Tokia vadovų padėtis sąlygoja jų veiklos sudėtingumą ir įvairiapusiškumą. Vadovai įgyvendina organizacijų tikslus, ne patys tiesiogiai dalyvaudami darbo procese, bet vadovaudami ir derindami kitų, jiems pavaldžių žmonių pastangas.

Atvykus į naują statybos objektą vadovas aptaria medžiagų ir mechanizmų įsigijimo ir apmokėjimo tvarką su užsakovu. Vadovas išaiškina ko būtent nori užsakovas ir duodą darbo frontą atvykusiems į objektą darbininkams.

Vadovas turi vieną pavaldžią jam darbininkų grupę, vadinama brigada. Brigadoje yra vyresnysis darbininkas, vadinamas brigadininku. Visus pagrindinius reikalus susietus su objekto statyba vadovas sprendžia su brigadininku. Jis kartu su brigadininku sprendžia visas iškilusias problemas ir galimybes jų sprendimui.

Visi kiti darbai susieti su dokumentais, medžiagų ir mechanizmų užsakymu, jų gavimu, apskaita ir nurašymu yra darbininkui nematomi , nes visa tai vyksta ne statybos objekte, o vadovo kabinete. Statybos objekte vadovas tik stebi atliekamą darbą ir tikrina darbo kokybęman teko tiesiogiai susidurti s prieš pradedant darba visi darbininkai turi būti supažindinti su darbo saugos reikalavimais. Instruktažas pravedamas vadovo kiekvienam darbininkui pagal jo specialybę ir pagal jo atliekamus darbus. Vadovas vadovaujasi įšrašų iš mokymo instsruktavimo ir atestavimo saugos darbe klausimais nuostatų . Be darbo saugos reikalavimų darbuotojai supažindin jei darbuotojai nesilaiko vidaus tvarkos taisyklėmis jiems taikomos įvairios baudos (papeikimas,įspėjimas, finansinės baudos ir pan).

Praktika- tai tikslas, kuri supažindina studentą su statybinės įmonės struktūra, valdymu, dokumentacijos tvarkymu, gamyba darbo paskyrstimu ir jo atlikimu. Praktikos metu įgytos praktinės žinios pradedančiam jaunam specialistui suteiks pasitikėjimo ir bus panaudotos ateityje įsigyjus profesiją. Baigiamoji praktika buvo atlikta uab vigysta .

Sr UAB vigysta įkurta 1989 metais. Uab vigysta yra Lietuvos respublikos aplinkos ministerijos atestuota įmonė suteikama teisė atlikti statinio statybos darbus, vykdyti statinio statybos techninę priežiūrą.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2010 m.
  • 9 puslapiai (1429 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donata
  • Statybos baigiamoji praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Statybos baigiamoji praktika. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-praktika.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 14:46
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo