Statybos projektų valdymo pagrindai 5 užduotis


UŽDAVINYS. Kalendorinio grafiko sudarymas , išteklių poreikio planavimas.

Kalendorinis planavimas – tai vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų planavimo metodų. Kalendoriniai grafikai kilo iš Ganto grafikų, pavadintų JAV inžinierius H. L. Gantt‘o vardu. H. L. Gantt‘as grafikus taikė gamybos priemonių panaudojimui ir darbų paskirstymui pagal laiką nustatyti.

užduočių ir darbų pradžios ir pabaigos datą;

dabartinę užduočių ir darbų padėtį.

Praktikoje kalendorinis grafikas koreguojamas pagal darbo išteklius bei aprūpinimą medžiagomis ir technika. Norint kalendorinį grafiką koreguoti ir optimizuoti, pirmiausiai koreguojamas tinklinis grafikas, perskaičiuojami jo parametrai, po to, šios charakteristikos perkeliamos į laiko skalę. Programinės įrangos naudojimas projekto darbams planuoti labai palengvina kalendorinių grafikų koregavimą, kai tinklinio grafiko pataisymai perkeliami ir į kalendorinį grafiką.

X projekte laiko rezervą turinčių darbų pradžios keitimas darbininkų poreikio kitimo nesumažina, todėl darbo išteklių grafikas nekoreguojamas.

  • Microsoft Word 2586 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1313 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Statybos projektų valdymo pagrindai 5 užduotis
    10 - 4 balsai (-ų)
Statybos projektų valdymo pagrindai 5 užduotis. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-projektu-valdymo-pagrindai-5-uzduotis.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 27 d. 11:16
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!