Statybos verslo organizavimas


Statybos įmonės charakteristika. Statybos verslo sritys. Statybos darbų specializacija. Statybos įmonės tikslai. Statybos įmonės teisinės formos. Rinkodara. Statybos rinkos analizė. Konkurencijos analizė. Statybos darbų kiekių prognozė (deguonisStatybos konkursas. Reklama. Statybos procesas. Statybos procesų inžinerinis parengimas. Statybos medžiagos ir gaminiai. Statybos mašinos ir mechanizmai. Darbuotojai. Dujų laikymo technologija ir organizavimas. Teisinė apsauga. Statybos draudimas. Vadyba. Statybos įmonės organizacinė valdymo struktūra. Rizikos įvertinimas. Rizikos veiksniai. Finansai. Sąnaudų prognozė, tikėtinu variantu tūkst. Lt. (deguonisPelno-nuostolio ataskaita. Pinigų srautų ataskaita. Balansas. Nenuostolingumo taškas. Ekonominis efektas. Darbų sauga. Aplinkosauga. Literatūra.

Atliekame statybos įmonių teisinių formų analizę, remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis. Pagal įregistruotų mažųjų ir vidutinių įmonių skaičių statybos šakoje.

Išvados: iš grafiko galime pastebėti, kad inžineriniai statiniai yra populiariausi, nors ir daugiausiai kainuojantys. Negyvenamieji pastatai lieka antroje vietoje, nors 2010 metais buvo jaučiamas nuosmukis. Mažiausiai statoma gyvenamųjų pastatų.

Išvados: galime pastebėti jog remonto ir restauravimo darbų 2011 metais padaugėjo, bet jie vistiek išliko nepaklausiausi. Rekonstrukcinių paslaugų einant metams prireikia vis daugiau, o nauja statyba vis dar išlieka pati populiariausia.

Išvados: “AGA” prekių kainos didžiausios, yra nusiskundimų. “Gaschema” turi daugiausia darbuotojų ir didžiausią apyvartą. “Techninių dujų centras” kainos vidutinės, kokybė aukšta. “Acetilenas Plius” kainos mažiausios, apyvarta mažiausia.

Gegėti nustatyti įmonės politiką bei ją formuoti, planuoti ir organizuoti įmonės veiklą, analizuoti rezultatus, vadovauti kitiems darbuotojams, atstovauti įmonei bendradarbiaujant su kitomis organizacijomis bei valdžios tarnybomis

Kvalifikuoti darbininkai turi turėti specialių žinių ir savo profesijos įgūdžių, mokėti naudotis mechanizuotais rankiniais įrankiais. Jie privalo nusimanyti apie visas gamybos proceso stadijas, naudojamas medžiagas ir įrankius bei apie galutinio produkto paskirtį, jo savybes, kokybės reikalavimus. Jiems gali būti pavesta vadovauti kitiems darbininkams

Įrenginių, mašinų operatoriai bei surinkėjai valdo atitinkamas mašinas, įrenginius ir seka jų darbą pagal griežtai nustatytas instrukcijas, sp0ecifikacijas ir procedūras; jie turi turėti atitinkamo įrenginio operatoriaus (mašinisto) pažymėjimą, taip pat jie privalo prisitaikyti prie technologijos naujovių, sugebėti vadovauti kitiems darbininkams

Statybos visų rizikos atvejų draudimas (šiuo draudimu yra aprūpinami darbuotojai, dėl atsitikusių nelaimių ar nuostolių)

Draudimas išvardinant įvykius (vairuotojas, sandėlininkas, krovėjas)

Projekto atsipirkimo laikas labiausiai tikėtinu variantu – neatsipirks (kapitalas / metinio grynojo pelno = 85/-2.823 = -30.11 metų).

  • Statyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 40 puslapių (4488 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vika
  • Statybos verslo organizavimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Statybos verslo organizavimas. (2015 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybos-verslo-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:52
×