Statybų įmonė praktikos ataskaita


Žinios apie bendrovę. Uab „Baltic Status“ valdymo struktūra. Skyrių ir tarnybų įgaliojimai ir atsakomybė. Duomenys apie statomą pastatą. Stogo įrengimo technologija. Statybvietės planas. Darbų sauga ir aplinkosauga.


metais įmonė įkūrė statybinių mechanizmų ir technikos paslaugas teikiančią įmonę UAB „BS Technika“.

   Įmonės siekiai: Geriau tenkinti vis augančius mūsų klientų reikalavimus. Kokybišką darbą lemia

spartų ir kokybišką darbą objektuose. Statybos darbams vadovauja atestuoti specialistai. Objektuose

Priimant darbuotoją į darbą surašoma darbo sutartis, kurioje aptarta būtinosios ir papildomos darbo sąlygos, nustatomas darbo sutarties terminas.

Pasirašęs darbo sutartį darbuotojas supažindinamas su kolektyvine sutartimi, vidaus darbo tvarkos taisyklėmis, pareiginiais nuostatais, saugos ir sveikatos bei priešgaisrinės saugos instrukcijomis, pasirašant nustatytos formos žurnaluose.

Visą bendrovės finansinę veiklą, jos darbo organizavimą, Lietuvos Respublikos įstatymų, vyriausybės nutarimų laikymąsi, veikia pagal bendrovės įstatymus.

Darbo saugos, pramoninės sanitarijos bei priešgaisrinės apsaugos taisyklių laikymąsi bandymo patalpose;

Darbo saugą, priešgaisrinę, aplinkos saugą vadovaujamame ceche;

Projektuojamas UAB „Elinta“ pastatas su gamybinėmis administracinėmis patalpomis bus statomas Kauno raj, LEZ . Ši teritorija praktiškai yra Lietuvos centre, todėl iš jos patogu susisiekti su kitais miestais. Gabaritiniai pastato matmenys 42x36m. Pastatas trijų aukštų, patalpos yra 3,8m. aukščio bei užima 3510m2 plotą. Karkasas yra gelžbetoninis, gelžbetoninės kolonos yra 4.1 ilgio, taip pat gelžbetoniniai yra rygeliai, perdangų plokštės. Sienos daugiasluoksnės surenkamos su šilumos izoliacija. Perdenginius sudaro gelžbetoniniai rygeliai ir tuštumėtos gelžbetonio plokštės. Grindys yra keraminių plytelių ir PVC dangos, klojamos ant betono ir cemento išlyginamojo sluoksnio. Statinyje montuojamas stogas iš trapecinės skardos pakloto , garo ir termo izoliacijos, su dvigubu ritininės dangos sluoksniu. Pastato langai yra dvigubo stiklinimo plastikiniai. Projektuojamo pastato grindys ant grunto bus betonuojamos 150 mm storio. Atstumai nuo teritorijos aptvėrimo iki gatvės 10m. Statybos teritorijoje esantis gruntas yra priesmėlis, reljefas lygus, AGVL 2,5 m nuo žemės paviršiaus. Pastato teritorija užima 1,8.ha plotą. Teritorijoje yra asfaltuota personalinio transporto stovėjimo aikštelė bei privažiavimai (5680m2). Aplink pastatą įruošta veja. Pastate įrengiama vidinė lietaus vandens nutekėjimo sistema. Visi inžineriniai tinklai prijungti prie miesto tinklų. Pastato statybos pradžia 2009 04 04.

Statinyje montuojamas stogas iš trapecinės skardos pakloto , garo ir termo izoliacijos, su dvigubu ritininės dangos sluoksniu. Detaliau išnagrinėsime visą stogo įrengimo technologiją

Stogas iš skardos denginio plokščių.

Trapecinės skardos lakštai montuojami ant laikančiųjų konstrukcijų juos prišaudant pneumatiniu pistoletu specialiomis vinimis skirtoms metalui . Sumontavus paklotą ant viršaus dedamas 20 mm. Kietos ROB 60 markės akmens vatos sluoksnis ,ant jo tiesiama garo izoliacija. Aukščiau klojamas pagrindinis termoizoliacijos sluoksnis iš minkštos UNZ 30 markės akmens vatos 120 mm. storio sluoksnis, jis klojamas tokiu budu kad vatos lapų kraštinės nesutaptų su apačioje esančio vatos sluoksnio lapų kraštinėmis. Termoizoliacinį sluoksnį užbaigiame ant viršaus klodami kietos ROB 60 markės akmens vatos sluoksnį taip pat tokiu budu kad vatos lapų kraštinės nesutaptų su apačioje esančio vatos sluoksnio lapų kraštinėmis . Galiausiai viršutinis vatos sluoksnis nugruntuojamas ir dviem sluoksniais prilydoma bituminė ruloninė danga. Apatinis dangos sluoksnis dedamas be pabarsto, viršutinis su pabarstu kad saugotų nuo mechaninių pažeidimų. Šio stogo varianto šiluminė varža yra 0,23 W/(m2∙K) bei atitinka normines ir leistinąsias vertes.

Pakloto įrengimas - Trapecinės skardos lakštai užsakomi tokio ilgio, kad atitiktų atstumus tarp kolonų centrų išilgine lakštų klojimo kryptimi, pristatomi į statybvietę ir kranu sukeliami ant stogo konstrukcijų.

Garo izoliacijos įrengimas - Garų izoliacijos sluoksnis stogų konstrukcijose iš trapecinio plieno lakšto įrengiamas ant papildomos kietos mineralinės vatos pakloto. Stogo sandūrose su sienomis, taip pat konstrukcijų bei stogo elementų, pereinančių per denginį, vietose garo izoliacijos sluoksnis turi tęstis iki šiluminės izoliacijos sluoksnio viršaus. Ant visų vertikalių paviršiu garų izoliacijos medžiagas reikia priklijuoti ištisine juosta, užleidžiant aukščiau termoizoliacijos sluoksnio. Horizontaliame paviršiuje bituminė arba modifikuoto bitumo garų izoliacijos danga suklijuojama užleidžiant kraštuose (80-100) mm, galuose 150 mm. Dengiant garų izoliaciją ant trapecinio lakšto danga klojama išilgai lakšto bangų. Užlaida

  • Statyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 2541 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (4976 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Statybų įmonė praktikos ataskaita
    10 - 9 balsai (-ų)
Statybų įmonė praktikos ataskaita. (2016 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybu-imone-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 10:05
×