Statybų įmonės strateginė analizė


Įvadas. Įmonės “Baltic solution” charakteristika. Įmonės išorinės aplinkos analize. Ūkio šakos ir konkurencijos analizė. Įmonės vidinių veiksnių analizė. Esama įmonės strategija. Įmonės vizija, misija ir tikslai. Strateginių alternatyvų analizė. Strategijos įgyvendinimas. Išvados. Naudota literatūra.


Registruojant įmonę, miesto valdybai pateikiami steigimo aktai ir įstatai. Juose nurodomos veiklos sritys, apibrėžiamos akcininkų teisės, reglamentuojamos įmonės charakteristikos:

„Baltic Solution“ veitingar įmonės adresas : Strandgata 6 • 220 Hafnarfjörður, Iceland

Nustatomas komercinės – ūkinės veiklos laikotarpis ir registravimo data: nuo 2013-05-13 dienos iki dabar.

Bendrovė yra juridinis asmuo, turintis komercinį ūkį, finansinį, juridinį ir teisinį savarankiškumą.

Bendrovė yra pelno siekianti įmonė, siekianti ir turinti marketingo orientaciją.

Bendrovė turi teisę gauti valstybės legalizuota tvarka skiriamas finansines subsidijas, kreditus ar kitų vertybių valstybinėmis kainomis už bendrovės priimtus ar jai pavestus sutartinius įsipareigojimus.

Nors Islandijoje ir dažnai keičiasi įstatymai, politinė orientacija lieka pastovi, keičiasi tik vyriausybių vykdoma ekonomikos politika.

Vykdomos reformos sudaro sąlygas teikti naujas paslaugas ir gauti daugiau užsakymų.

Demografinės gyventojų sudėties pasikeitimai (t.y. ilgaamžių gyventojų skaičiaus mažėjimas, taip pat senėjimas) neigiamai veikia šalies ekonomiką.

Kai NVS šalyse yra žema perkamoji galia, nebūtina sparčiai atnaujinti produkciją.

Statybų verslas yra gana sudėtingas, turintis daug pliusų ir minusų. Užsiimant statybų verslu galima gauti labai didelį pelną, galima ir nuo firmai nepriklausančių faktorių, patirti nuostolių.

Statybos įmonė ir jos statomi objektai turi atitikti labai daug įvairių reikalavimų ir standartų, taip pat įmonę slegia labai griežtos sutartys ir jų sąlygos.

Neįvykdžius griežto kontrakto bendrovei gresia labai didelės baudos, kurios gali sukelti didelių problemų. Todėl būtina pasirašant sutartį, teisingai įvertinti bendrovės galimybes. Tam kad neiškiltų minėtos problemos, reikia iš anksto turėti pakankama statybinių medžiagų rezervą, taip pat pakankamus darbo išteklius. „Baltic Solution“ pati gamina daugumą statybinių medžiagų ir konstrukcijų. Todėl jų produkcija yra žymiai pigesnė nei konkurencinių firmų. Kita vertus, papildomų išlaidų yra dėl statybinių medžiagų sandėliavimo. Įmonė turi nuomotis didelius sandėlius, samdyti darbininkus. Todėl svarbu nesukaupti per didelio statybinių medžiagų ir konstrukcijų rezervo, kuris dėl sandėliavimo išlaidų, taip pat dėl savo fizinio pasenimo, būtų našta bendrovei. Įmonė optimaliai valdo naujų medžiagų gamybą ir gamina tik tuos gaminius, kurie yra ir bus naudojami artimiausiu laikotarpiu.

„Baltic Solution“ įmonė numačiusi įsteigti dar vieną nedidelį ofisą Islandijos sostinės centre, Reykjaviko mieste, kur bus priimami klientų užsakymai, duodamos konsultacijos įvairiais klientus dominančias klausimais. Tai bus labai patogu didesniam klientų srautui, ir pakels įmonės prestižą. „ Baltic Solution“ įmonės ikūrimo rajone aktyviai vykdomos įvairios statybos, taip pat restauracijos bei remonto darbai. Tikimasi gauti daug užsakymų ir taip dar labiau įsitvirtinti rinkoje ir konkuruoti su dar didesnėmis konkurentų statybos įmonėmis.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2185 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Statybų įmonės strateginė analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Statybų įmonės strateginė analizė. (2019 m. Liepos 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/statybu-imones-strategine-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 13:45
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo