Stebėtojo prakrika


Susipažinti su mokyklos mokymosi aplinka. Pilietinio ugdymo disciplinų kabinetu ir biblioteka pilietinio ugdymo organizavimo ypatumais. „ tautiškumo ir pilietiškumo raiška dabarties mokykloje kas man patinka ir ką keisčiau “. Eil. Nr. Įranga , mokymo priemonės. Mokytojo veikla Mokinio veikla.

Vytauto Didžiojo gimnazija įsikūrusi puikioje, Vilniaus senamiesčio, vietoje. Pastebėjau, jog susisiekimas su šia mokymosi įstaiga yra labai paprastas. Viešasis transportas važinėja dažnai ir pavežėja moksleivį beveik iki pat gimnazijos. Šalia gimnazijos yra Barbakano skardis. Graži gamta, teka upelis. Mokiniai sportuoja gryname ore, šalia yra stadionas. Stadionas rakinamas, jį juosia gana aukšta tvora.

Patekus į gimnazijos vidų, susidaro įspūdis, kad čia viskas griežtai kontroliuojama. Įėjus pašaliniam asmeniui būtina pateikti savo asmens duomenis, tikslų atvykimo laiką. Būdėtoja taip pat registruoja į pamokas vėluojančius mokinius. Nors Gimnazija iš lauko pusės atrodo nedidelė, tačiau įėjus į vidų vaizdas pasikeičia.

Mokykla – didelė. Matosi, jog neseniai atrestauruota.Sienos gražiai nudažytos, nemačiau nei vieno užrašo ar įskilimo. Ant sienų kabo daug paveikslų. Beveik visi daryti pačių mokinių. Atkreipiau dėmesį į ekspozicijas. Jas taip pat darė vyresnių klasių moksleiviai „Mūsų medis“. Šalia raštinės, išdydžiai iškabintos abiturientų kartų nuotraukos. Šalia – didelė personalo nuotrauka. Mokyklos bendro naudojimo patalpose (koridoriuose, laiptinėse ir kt.) mažai žalumos, pastebėjau tik kelis vazonus. Tvarkingai prižiūrėti.

Apėjus kiek įmanoma daugiau kabinetų, pastebėjau, kad kai kurie iš jų labai maži. Tačiau visi tvarkingi. Suolai sustatyti atitinkamu atstumu vienas nuo kito. Visur buvo išvėdinta. Naujos lentos, suolai, kėdės. Nors koridoriuje gėlių mažoka, tačiau kiekvienam mano apžiūrėtam kabinete jų buvo. Labiausiai nustebino kompiuterinė klasė. Ji yra antrame aukšte ir visa įstiklinta. Einant pro šalį kiti gali stebėti, kuriuos internetinius puslapius naršo tuo metu pamokoje sėdintys mokiniai.

Mokytojų poilsio kambarys erdvus ir labai tvarkingas. Pedagogai čia užbėga tik trumpam. Visi turi savo klases, kuriuose daugiausiai laiko ir praleidžia, kai nebudi. Minėta patalpa tvarkinga, neapkrauta nereikalingais daiktais, yra poilsio zona. Viduje šviesu ir jaučiasi poilsio atmosfera.

Biblioteka nėra labai didelė, tačiau šviesi, daug langų. Knygų pasirinkimas – pakankamas. Bibliotekininkė minėjo, jog mokiniai čia praleidžia labai daug laiko. Bibliotekoje yra 6 kompiuteriai. Čia jie laisvai gali prie jų sėdėti ir mokytis iki pat 17 h. Tada biblioteka užsidaro.

  • Microsoft Word 28 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1856 žodžiai)
  • Universitetas
  • Daina
  • Stebėtojo prakrika
    10 - 6 balsai (-ų)
Stebėtojo prakrika. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/stebetojo-prakrika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 05:07
×