Stebėtojo praktikos edukologijos užduotys


Mokyklos indėlis į kultūros paveldo saugojimą, tautinių simbolių naudojimas. Mokyklos bendruomenės santykiai. Kalesninkų pagrindinėje mokykloje darbuotojai kaip ir mokiniai stengiasi palaikyti kuo draugiškesnius tarppusavio santykius mokiniai yra mokomi tolerancijos, pasitykėjimo bei bendradarbiavimo principų. Mokytojai ir mokyklos administracija palaiko ryšį su tėvais organizuoja susirinkimus ir jeigu iškyla kokia nors peoblema tėvai ir informuojami ir problema spendžiama kartu su tėvais. Per savo stebėtojo praktika pastebėjau ir nuoširdu bendravima tarp mokytojų, geranoriškumą ir pagalbos suteikimą jei to reikia. Mokyklų palyginimas. Kalesninkų pagrindine mokykla lyginant su mokykla kuria aš baigiau tai galiu išvardunti daug skirtumų pvz aš bogiau gimnazija mano mokykloje buvo privaloma nešioti formas tuomet mokykloje kur atlikau praktika tokios tvarkos kolkas dar nėra. Užduotis. pamokos stebėjimas.

Mokyklos aplinka yra ne tik estetiškai bet ir prasmingai patraukli koridorių palangės yra papuoštos gėlėmis ant sienų kaba įvairūs piešiniai kuriuos piešė patys vaikai, bet kas svarbiausia mokyklos koridoriuose galima pamatyti Lietuvos Respublikos vėliavą bei herbą.

Mokyklos koridorių sienas dar puošia įvairūs stendai su įvykusiais mokykloje renginiai bei nuotraukomis dar yra atkiras stendas su sportinių pasiekimų eksponatais : diplomais bei taurėmis tai parodo, kad mokykloje mokosi gabūs ir aktyvūs vaikai.

Be tų visų stendų ir vaikų piešinukų yra pakabinta ir visa kita mokiniams aktuali informacija pvz: tvarkaraščiai, įvairūs skelbimai ir kita.

Klasės išdėstytos po vieną koridoriaus pusę kitoje puseje yra langai ant kiekvienų durų yra parašyta koks čia kabinetas pvz: muzikos, lietuvių kalbos, informatikos.Mokytojų kambarys taipogi yra labai jaukiai įrengtas ant palangių yra pastatytos vazoninės gėlės, yra kompiuteriai, pastatyti minkšti baldai ir kelios lentynos su knygomis bei lentyna kur mokytojai palieka dienynus, mokytojai atėję į mokytojų kambarį gali atsipalaiduoti ir pailsėti.

Sudarytos ren sąlygos ne tik poilsiui, bet ir darbui.

Mokyklos bendruomenės santykiai.Kalesninkų pagrindinėje mokykloje darbuotojai kaip ir mokiniai stengiasi palaikyti kuo draugiškesnius tarppusavio santykius mokiniai yra mokomi tolerancijos, pasitykėjimo bei bendradarbiavimo principų.Mokytojai ir mokyklos administracija palaiko ryšį su tėvais organizuoja susirinkimus ir jeigu iškyla kokia nors peoblema tėvai ir informuojami ir problema spendžiama kartu su tėvais.Per savo stebėtojo praktika pastebėjau ir nuoširdu bendravima tarp mokytojų, geranoriškumą ir pagalbos suteikimą jei to reikia.

  • Sociologija Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1367 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jovita
  • Stebėtojo praktikos edukologijos užduotys
    10 - 5 balsai (-ų)
Stebėtojo praktikos edukologijos užduotys. (2015 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/stebetojo-praktikos-edukologijos-uzduotys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 04:13
×