Steigiama vis daugiau fondų, kurių tikslas – įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą - Kultūra, 17 kalbėjimo potemė


Steigiama vis daugiau fondu, kuriu tikslas itraukti jaunima i kulturine veikla.. Steigiama vis daugiau fondų tikslas įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą. Steigiama vis daugiau fondų,kuriu tikslas-įtraukti jaunima į kultūrine veikla. Jaunimo fondu veiklos. Jaunimo itraukimo i kulturinei veiklai skirti fondai. 17 poteme. Jaunimo įtraukimas į kultūrinę veiklą. Potemei tikslas. 17 potemes tema. 17 kalbejimo tema.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Kultūra. 17 potemė su planu. 17. Steigiama vis daugiau fondų, kurių tikslas – įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, patvirtinkite arba paneikite, kad tokių fondų veikla pasiekia savo tikslą.

Jaunimo užimtumas viena iš problemų, su kuriomis susiduriama mūsų visuomenėje. Jaunimas neretai neranda savojo „AŠ“, nežino ko griebtis gyvenime ir kaltę verčia aplinkai, kad nėra kuo užsiimti, norint kažką veikti, reikia daug finansų. Deja, toks mąstymas neatitinka realybės. Taip kalba tie, kurie nesidomi sukurtomis galimybės, ieško materialinės naudos. Įkurti fondai – tai vienas iš vis labiau populiarėjančių būdų įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą, nesiekiant, kad jie uždirbtų. Daug jaunuolių tuo jau naudojasi, bet, deja, ne visi supranta jų prasmę, todėl neturi noro į jas įsitraukti.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 19 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (741 žodžiai)
  • Mokykla
  • Steigiama vis daugiau fondų, kurių tikslas – įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą - Kultūra, 17 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Steigiama vis daugiau fondų, kurių tikslas – įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą - Kultūra, 17 kalbėjimo potemė. (2014 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/steigiama-vis-daugiau-fondu-kuriu-tikslas--itraukti-jaunima-i-kulturine-veikla---kultura-17-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 03:11
×