Steno Redigo knygą ,,Catch Me If You Can” (,,Pagauk jei gali”) pasakojimas


Kelios sąvokos susijusios su finansais iš filmo.

Neseniai peržiurėjau filmą, pagal Steno Redigo knygą ,,Catch Me If You Can” (,,Pagauk jei gali”), kuria ekranizavo žymus kino režisierius Stevenas Spielbergas. Tai tikrais faktais paremta istorija apie talentingą žmogų, vardų F. Ebigneilas (jį vaidina Leonardo Di Caprio), kuris sugebėjo pabūti keleivinių oro linijų pilotu, gydytoju, teisininku, FTB agentu...Jis įšrašė šimtus suklastotų čekių bendrai dviejų su puse milijonų dolerių sumai. O įdomiausia tai, jog visus savo “žygdarbius” jis spėjo įvykdyti dar net nesulaukęs 21-erių!

Frenkas Ebegneilas jaunesnysis gyveno pasiturinčioje šeimoje. Jo tėvas, Frenkas Ebegneilas vyresnysis turėjo savo verslą (parduotuvę) ir priklausė vietiniam klubui, o tai reškė, kad Frenkas Ebegneilas vyresnysis buvo gerbamas žmogus visuomenėje. Mėgstamiausia istorija, F. vyriasniojo, buvo apie dvi pelytes, kurios buvo įkritusios į gretinės kibirą, pirma pelytė nekovojo už savo gyvenimą ir nuskendo, o kita taip stipriai kratė letenėlėmis, kad greitai iš gretinės suplakė sviestą todėl, išsikrapstė. Frenkas – vyresnysis asocijavo save su antra pelyte – kovotoja, nes savo gyvenime jis viską pasiekė pats.

Motina Frenko – jauniasniojo, Pola, gera namų šeimininkė, mylima žmona ir dėmesinga motina. Todėl F. jaunesnysis gyveno be problemų ir jam nereikėjo galvoti apie rytojų, svarbiausiai buvo mokytis, tam, kad tapti tokių pat sėkmingu, būti visuomenei naudingas ir reikalingas kaip ir jo tėvas.

  • Filosofija Esė
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1318 žodžiai)
  • Mokykla
  • Darija
  • Steno Redigo knygą ,,Catch Me If You Can” (,,Pagauk jei gali”) pasakojimas
    10 - 5 balsai (-ų)
Steno Redigo knygą ,,Catch Me If You Can” (,,Pagauk jei gali”) pasakojimas. (2015 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/steno-redigo-knyga-catch-me-if-you-can-pagauk-jei-gali-pasakojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:31
×