Stephenie Meyer Sielonešė knygos aprašymas


Stephenie Meyer Sielonešė. Pagrindinė informacija. Šią knygą sudaro 683psl. Išleista 2010 m. Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė. Įvadas. Ši knyga yra apie Žemę (ir kitas planetas) užvaldžiusias sielas. Klajoklė ir Melani. Klajoklė. Įsiminęs įvykis. Įsiminęs įvykis – Melani brolio išgelbėjimas. Gražiausios citatos „Niekada negali žinoti. Rekomendacija. Rekomenduoju šią knygą.

Šią knygą sudaro 683psl. Išleista 2010 m. Iš anglų kalbos vertė Rita Kaminskaitė. Knygos pavadinimas angliškai „The Host“. Pagrindiniai veikėjai: Klajoklė, Melani, Džaredas, Janas, Džeimis, dėdė Džebas. Pagal šią knygą neseniai buvo išleistas filmas, bet filme nėra labai daug smulkmenų ir dalykų, nes knyga yra pakankamai didelės apimties ir ten yra labai daug įvykių, o filme to nesutalpino. Beje ten daug kas pakeista, tad nerekomenduočiau pagal filmą spręsti apie knygą.

Ši knyga yra apie Žemę (ir kitas planetas) užvaldžiusias sielas. Žmonių mūsų pasaulyje beveik nebėra, o tie, kurie išgyveno, slapstosi, nes nenori būti sučiupti todėl, kad į juos paskui įsikūnija sielos. Melani (dar vadinama Mel) yra maištininkė, bet ją sugavo sielos. Ji žinoma bandė nusižudyti, bet išliko gyva. Į jos kūną įsikūnija siela pasivadinusi Klajokle (paskui ją visi vadino Klaja). Klajoklė buvo įkūnyta, kad išgautų, sužinotų informaciją iš Melani. Nors dažniausiai po sielos įsikūnijimo sielos išnyksta, Mel yra labai stipri ir neišnyko. Melani Klają norėjo išvaryti iš proto ir iš pradžių jos labai pykosi. Bet po to, kai Mel Klajoklei pradėjo rodyti savo broliuko Džeimio ir Džaredo vaizdus, prisiminimus, Klaja juos pamilo ir nenorėjo jų išduoti sieloms ne vien dėl to jog to prašė Melani.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 396 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (438 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Juste
  • Stephenie Meyer Sielonešė knygos aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Stephenie Meyer Sielonešė knygos aprašymas. (2014 m. Rugsėjo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/stephenie-meyer-sielonese-knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 09:24
×