Steso valdymas ir atsipalaidavimas


Streso valdymas ppt. Atsipalaidavimo būdai. Stresas powerpoint. Stesas referatas. Stresas valdymas ppt. Streso įveikos būdai. Teorine streso iveikos schema. Bakalauro darbas atsipalaidavimas. Referatas atsipalaidavima. Stresas.ppt.

Streso samprata. Streso priežastys. Streso pasireiškimas es šalyse. Individualūs stresogeniniai veiksniai. Stresogenai akomuliuojasi. Kodėl žmonės skirtingai reaguoja į stresą? Keturios streso simptomų grupės. Streso požymiai. Streso nauda – žala. Asmeninių stresų valdymas. Teorinė streso įveikos proceso schema (lazarus). Bet koks elgesys gali būti laikomas įveika. Veiksmingi įveikos būdai tie, kurie padeda įvykdyti šiuos uždavinius. Streso valdymas. Neišvengsime streso, jeigu. Nepatirsime streso ar patirsime jį gerokai mažesnį, jeigu. Pažink savo asmenybę. Adekvačiai sutikti savo nesėkmes ir klaidas. Nebūk vienas su savo stresais. Pažink savo streso šaltinius ir savo emocines ir fizines reakcijas. Mokytis sušvelninti savo fizines reakcijas į stresą. Ugdyk gerąsias būdo savybes. Fiziniai krūviai. Nusistatyk aiškius savo veiklos prioritetus. Bandyk suprasti, ką gali pakeisti. Relaksaciniai būdai. Relaksacinis kvėpavimas. Aktyvinantis bei raminantis masažas. Emocijų reguliavimas, veikiant įvairius analizatorius. Kaip emocinę būseną veikia garsai. Žodis kaip emocinės būsenos reguliatorius. Stresinių būsenų šalinimas medituojant. Kiti atsipalaidavimo būdai. Stresų valdymas organizacijoje. Požymiai, rodantys, kad įmonėje yra streso problema. Stresus darbe dažniausiai sukeliančios priežastys. Streso poveikis organizacijai. Organizacinės stresų mažinimo priemonės.
  • MS PowerPoint 116 KB
  • 2011 m.
  • 48 puslapiai
  • Kristina
  • Steso valdymas ir atsipalaidavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Steso valdymas ir atsipalaidavimas. (2011 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/steso-valdymas-ir-atsipalaidavimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:34
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo