Stogų dengimas statyba verslo planas


Siūlomo projekto esmė. Investicijų poreikis ir paskirstymas. Įrengimų ir montavimo darbų sąmata. Marketingo. Marketingo planas. Tikslinės rinkos nustatymas. Realios rinkos nustatymas. Teikiamų paslaugų apimčių nustatymas. Konkurentų apžvalga. Kainos nustatymas. Reklama ir rėmimas. Finansinis planas. Vieneto savikainos skaičiavimas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Lūžio taško analizė. Finansiniai rodikliai. Literatūra. Išvados.

Projekto tikslas yra įvertinti įmonės įsiliejimą į rinką bei ar tai bus pelninga ir greitai atsipirks.

Pasirinkta verslo sritis yra Stogų dengimas.Planuojama įsteigt individualią įmonę, ji bus nauja, tad galutinai spręsti apie įmonės plėtotės stadiją nelabai ir įmanoma, nes reikia atsižvelgt ir į konkurenciją bei kokia yra rinkos situacija.

Įmonė teikia kokybiškas bei pakankamai prieinamos kainos paslaugas.Teikiamos paslaugos puikiai atitinka kliento keliamus reikalavimus.Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos meistrai, tad ir darbas kokybiškas.

Įmonės steigėjai ir valdytojai yra Evaldas Žimaila ir Tadas Abramavičius.Įmonė teiks Stogų dengimo paslaugos, lankstiniai (kraigai, vėjalentės, lietaus sistema).

Daugausiai bus orientuota į ne didžiuosius Lietuvos miestų pirkėjus, bet daugausiai į rajoninius miestelius todėl, kad ten mažesnė konkurencija ir bus galima pakankamai užtkrinti gerą įmonės vardą, todėl atsiras galimybė veiką išplėsti ir į didžiuosius Lietuvos miestus.

Papildomai lėšų reikėtų, tačiau nenorima įsiskolinti.Įmonės teikiamos garantijos yra 5-10 metų, nes įmonė negali būti atsakinga už gamtos padarytą žalą ( nuplėštas stogas, įlūžęs stogas ir pan.).

  • Statyba Verslo planas
  • Microsoft Word 54 KB
  • 2015 m.
  • 17 puslapių (1994 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tabramavicius
  • Stogų dengimas statyba verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Stogų dengimas statyba verslo planas. (2015 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/stogu-dengimas-statyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:02
×