Stovo gėlėms gamyba


Stovo gėlėms gamyba Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai/ Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūra.


Vykdant šį darbą, stengiausi pagaminti tvirtą ir vizualiai gerai atrodantį stovą gėlėms. Manau, kad pavyko įvykdyti iškeltus tikslus ir uždavinius. Pagal pasirinktą gaminio modelį pagaminau buityje gerai pritaikomą, kilnojamą stovą gėlėms iš nekenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų. Laikantis visų reikalavimų bei plano, gaminys gavosi toks, kokio ir tikėjausi. Manau, kad šis produktas galėtų tapti kiekvieno iš mūsų namų atributu.

Stovas gėlėms- daiktas skirtas laikyti jame gėles ar augalus. Jį sudaro tarpusavyje pritvirtintos medienos plokštės su uždaru dugnu, taip pat prie šio stovo gali būti pritvirtintos medinės kojos, paaukštinimai. Tokie loviai yra kilnojami, lengvai pernešami, dažniausiai naudojami namų ūkyje. Stovą gėlėms pasirinkau gaminti todėl, nes jis buvo priimtinausias iš mokytojo siūlomų variantų. Pasirinkto gaminio gamybai yra nebrangi, nereikalaujanti daug priemonių ir greita.

Darbo tikslas: pagaminti gėlių stovą, kuris būtų tvirtas ir lengvai naudojamas.

Lakavimas- procesas, kai paviršius yra padengiamas kokia nors skaidria medžiaga.

4.1 Idėjos paieška, raktiniai žodžiai/ sąvokos analogai, jų analizė, apibendrinimas

Trumpai pasvarstęs ir pasitaręs su technologijų mokytoju nusprendžiau, gaminti buityje lengvai pritaikomą, ir praktišką baldą- gėlių lovy. Pavyzdžių, paaiškinimų, patarimų, kurie padėtų lengviau pagaminti šį gaminį ieškojau internete.

  • Microsoft Word 1879 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1023 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Valdas
  • Stovo gėlėms gamyba
    10 - 2 balsai (-ų)
Stovo gėlėms gamyba . (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/stovo-gelems-gamyba.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 24 d. 03:01
×