Stovyklavietes.lt verslo planas


Stovyklavietės verslo planas. Kaimo turizmas verslo planas. Kaimo turizmo idejos. Keliautojo atmintine baidares. Keliautojo atmintinė turizmo sodyboje. Misija tai verslo plane. Paruostas verslo planas. Kaimo turizmo verslo planas. Verslo idėjos susijusios su turizmu. Kaip parašyti stovyklavietės projektą.

Verslo idėjos aprašymas. Paslaugos aprašymas. Personalas. Marketingas. Finansinė informacija. Rizikos faktorių vertinimas. Išvados. Šis verslo planas - tai dokumentas, kuriame glaustai išdėstyta verslo idėja, nusakoma projekto kūrimo eiga, veiklos strategija, perspektyvos, vizija, misija, tikslai. Planuojamas personalo poreikis. Prognozuojama projekto finansinė situacija. Pateikiamos idėjos įgyvendinimo išlaidos. Paruoštas verslo planas padės siekti numatytų tikslų, neleis nukrypti nuo pagrindinės idėjos ir strategijos. Projekto kūrimo tikslas - lietuvos kaimo turizmo skatinimas.

Šis verslo planas - tai dokumentas, kuriame glaustai išdėstyta verslo idėja, nusakoma projekto kūrimo eiga, veiklos strategija, perspektyvos, vizija, misija, tikslai. Planuojamas personalo poreikis.

Paruoštas verslo planas padės siekti numatytų tikslų, neleis nukrypti nuo panors ši idėja nuostabi, tačiau prieš ją įgyvendinant, būtina išanalizuoti visas kilusias mintis ir galimybes, įvertinti idėjos realumą, riziką, apgalvoti įsiterpimo į rinką galimybes. Taip pat svarbu numatyti ar verslas bus pelningas, ar atneš naudos, ar apskritai jis reikalingas.

Pagrindinė šio projekto idėja - vienoje vietoje paprastai ir aiškiai pateikti aktualią informaciją apie Lietuvos kaimo turizmą.

Stovyklavietes. Lt - tai Lietuvos kaimo turizmo informacinė sistema, kurioje nuolat renkama, analizuojama ir pateikiama aktuali informacija apie visoje Lietuvoje esančias stovyklavietes, kempingus, kaimo turi· surinkti ir pateikti informaciją apie populiariausius ir įdomiausius Lietuvos turistinius maršrutus ši kaimo turizmo informacinė sistema skirta tam, kad būtų sudaryta galimybė nemokamai pasiskelbti visoms Lietuvos kaimo turizmo sodyboms, kempingams, stovyklavietėms. Be to, joje pateikti populiariausi turistiniai maršrutai dviračiais, pėsčiopagrindiniame svetainės lange pateikiama aktuali bei naudinga informacija, patogiai išdėstyti meniu punktai: apie projektą, naujienos, kaimo turizmas, turistiniai maršrutai, keliautojo atmintinė, nuorodos. Į tinklapio viršuje esančią svečių knygą, lankytojai gali parašyti savo nuomonę. Dešinėje pusėje patalpinti partnerių ir draugų baneriai , tos dienos vardadieniai bei orai. Apačioje galima pasižiūrėti tinklapio lankomumą.

Pasirinkus meniu punktą apie projektą galima rasti informaciją apie tinklapio kūrėjų komandą, tikslus, kontaktus ir kt. kaimo turizmas skiltyje suvestos Lietuvos kaimo turizmo sodybos, kempingai, stovyklavietės. Prie kiekvieno šio įrašo pateikiamas aprašymas, kontaktinė informacija, žemėlapio nuoroda, nuotraukos.

turistiniai maršrutai – aktyvų poilsį mėgstančių žmonių zona. Čia galima lengvai, pagal miestą išsirinkti norimą pėsčiųjų ar dviratininkų maršrutą. Taip pat yra galimybė išsirinkti maršrutus baidarėmis pagal upes.

keliautojo atmintinė – čia pateikiama informacija apie tai, ką reikėtų pasiimti besiruošiant į žygį. Taip pat galima rasti turizmo informackaip vyksta projekto veikla, labai priklauso ne tik nuo vadovo, bet labai svarbu ir prie šio projekto dirbančių darbuotojų kompetencija, noras veikti, motyvacija.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (990 žodžiai)
  • Universitetas
  • Stovyklavietes.lt verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Stovyklavietes.lt verslo planas. (2011 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/stovyklavieteslt-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 19:38
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo