Straipsnio analizė: susirinkimų ir posėdžių reikšmingumas organizacijoje


Straipsnis susirinkimų ir posėdžių reikšmingumas organizacijoje 2011 autoriai. Dėstymas teorinė organizacijos išraiška. Laiko valdymo aspektai. Vakarų praktika ir patarimai Lietuvos organizacijoms.


Straipsnio autoriai supažindina skaitytoją su organizacijos sąvoka. Pasitelkdami lietuvių ir užseniečių mintis apie organizaciją, pateikia kelis skirtingus šios sąvokos variantus, kurie skirtingai aiškina apie šios grupės tikslus, jos kryptingumą, struktūrą, sąmoningumą ir kitus aspektus. Tačiau, svarbiausias straipsnyje iškeltas klausimas – susirinkimų ir posėdžių reikšmė organizacijų veikloje. Tiek šio straipnio, tiek analizuotos literatūros autoriai bene vieningai sutaria, jog jie tik švaisto organizacijos darbuotojų brangų darbo laiką ir organizacijos ar įmonės pinigus. Be to, jie pateikia svarius argumentus, kad žmonių grupėj surasti sprendimą yra žymiai sunkiau, nei atskiram individui. Straipsnyje yra pateikiami užsienio organizacijų ir įmonių sprendimai, kaip pakeisti neefektyvius darbo susirinkimus, taip pat psiūlymai lietuvių organizacijoms.

Tyrimo tikslas – remiantis moksline literatūra atlikti analizę apie posėdžių ir susirinkimų reikšmingumą organizacijose. Taip pat, pasitelkus užsienio šalių praktiką pateikti rekomendacijų, kaip būtų galima produktyviau ir naudingiau Lietuvos organizacijose ir įmonėse vykdyti susirinkimus.

Tyrimo problema – nėra pakankamai informacijos apie susirinkimų reikšmingumą organizacijose.

Straipsnio autoriai pabrėžė, jog keičiantis amžiams, vyko ir organizacijos sąvokos kitimas. Jau gilioje senovėje, buvo suvokta, jog žmonių grupė vedama bendrų tikslų ir turinti vadovą, kuris paskirsto darbą dirba daug produktyviau, nei atskiri individai. Bėgant metams keitėsi šos sąvokos supratimas. Straipsnio autoriai naudojosi Ch. Barnad (1938), P.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1275 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Straipsnio analizė: susirinkimų ir posėdžių reikšmingumas organizacijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Straipsnio analizė: susirinkimų ir posėdžių reikšmingumas organizacijoje . (2017 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/straipsnio-analize-susirinkimu-ir-posedziu-reiksmingumas-organizacijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 16:00
×