Strategijos formavimas skaidrės


UAB „Intersurgical“. Verslo strategija. Verslo strategijos programos elementai. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Įmonės marketingo orientacija. Įmonės konkurentai. Įmonės PEST analizė. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Technologinė aplinka. Swon analizė. Įmonės stipriosios savybės. Įmonės silpnosios savybės. Galimybės. Grėsmės. Įmonės misija.


Mūsų firma „Intersurgical“ naudojasi verslo strategija, nes ji daro spaudimą analizei ir vartotojų poreikių patenkinimui, nukreipia įmonių išteklius į reikalingų prekių gamybą. Pasak verslo strategijos, pardavimas – tai vartotojų bendravimo ir jų poreikių tyrimo priemonė, ir jei jie nepatenkinti, būtina keisti įmonės veiklos politiką, o ne kaip nors keisti pardavimo procesą.

Priskiriami sprendimai ir veiksmai, kurias pasirenkami prekių pateikimo vartotojams keliai, organizuojamas fizinis prekės judėjimas iš gamybos įmonės pas vartotoją. UAB ,,Intersurgical“ gaminamų prekių paskirstymas vidaus rinkoje (Lietuvoje) vykdomas per įmonės pardavimo skyriaus darbuotojus, atstovaujančius įmonės vardu ir atsakingus už pardavimų įvykdymą Lietuvoje. Įmonė Lietuvoje nenaudoja pardavimo tarpininkų ir neparduoda prekių vaistinėse arba kitose prekybos vietose. Už Lietuvos ribų pardavimas vyksta per integruotą paskirstymo sistemą. Įmonės prekės parduodamos per tarpininkus ir pardavimo padalinius.

Mūsų firma „Intersurgical“ naudojasi marketingo koncepcija, nes šia koncepcija daro spaudimą analizei ir vartotojų poreikių patenkinimui, nukreipia įmonių išteklius į reikalingų prekių gamybą. Pasak marketingo koncepcijos, pardavimas – tai vartotojų bendravimo ir jų poreikių tyrimo priemonė, ir jei jie nepatenkinti, būtina keisti įmonės veiklos politiką, o ne kaip nors keisti pardavimo procesą. Marketingas ieško realių skirtumų tarp vartotojų norų ir rengia pasiūlymus jiems patenkinti.

  • MS PowerPoint 56 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1329 žodžiai)
  • Kolegija
  • Anzela
  • Strategijos formavimas skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Strategijos formavimas skaidrės. (2017 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/strategijos-formavimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:18
×