Strategijos įgyvendinimas


Įmonės alternatyvų vertinimas ir strategijos parinkimas. Organizacijos struktūra ir strategijos įgyvendinimas. Rūbų imones sprendimu priemimas ir igyvendinimas. Alternatyvu vertinimas ir strategijos parinkimas. Strategijos įgyvendinimas darbai. Imitacinis modeliavimas strategija. Strategijos rizikos vertinimas. Strategijos igyvendinimo proceso sudėtis. Alternatyvų vertinimas ir strategijos parinkimas rasto darbas.

Įžanga. Organizacijos vizija, misija ir tikslai. Organizacijos vizija. Organizacijos misija. Organizacijos tikslai. Alternatyvų vertinimas ir strategijos parinkimas. Alternatyvų pirminis atrinkimas. Loginis strategijos patvirtinimas. Empirinis strategijos patvirtinimas. Strategijos įgyvendinamumo analizė. Vidinės įgyvendinamumo problemos. Išorinės įgyvendinamumo problemos. Personalo įsipareigojimo strategijai problemos. Rizikos įvertinimas. Finansinės rizikos analizė. Jautrumo analizė. Scenarijų analizė. Imitacinis modeliavimas. Strategijos įgyvendinimo proceso sudėtis. Strategijos įgyvendinimo programos. Užduočių rengimas ir komunikacija. Išteklių paskirstymas. Stebėsena ir kontrolė. Organizacijos struktūra ir strategijos įgyvendinimas. Nuoseklus strategijos ir struktūros ryšys. Dvipusis strategijos ir struktūros ryšys. Mintzberg’o konfigūracijos. Organizacijos struktūros tipai. Organizacijos struktūros projektavimas. Personalo parinkimas ir skatinimas. Išvados. Literatūra.
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (5086 žodžiai)
  • Universitetas
  • Strategijos įgyvendinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Strategijos įgyvendinimas. (2011 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/strategijos-igyvendinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 07:57
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo