Strategijos kūrimas teatre arba mene


Strategijos kūrimas teatre arba mene. Strategija-tai kryptis. Kultūros sektoriaus strateginio valdymo tyrimas. Menininkai apie strategijos projektus. Tradicinis planavimo procesas. Misija. Ar tai misija? Misijos priesakai. Optimali meno organizacijos misija. Filosofinės strategijos mokyklos. Strateginis motyvas. Funkcionavimo dimensijos. Savivaldybės teatro atvejo analizė. SSGG.


Strateginio meno valdymas- valdo profesionalai, aktyviai-valdo strategiškai silpna meninkų grupė-sunkina veiklą buirokratinis planavimas-valdo neprofesionalai, bet neformaliai bei intuityviai.

Neturiu patirties Aktorius kuria vaidmenis ir ateina susitikti su meno vadovu Ar/kaip mes galėtume panaudoti kūrybiškumą? Kiekvienas teatro sezonas yra savitas, planai-pernelyg nuspėjami Strategijos planavimas nežlugtų, bet mes tai darysime savitai Praktiškai mums iš naujo reikėtų įsitvirtinti šiuolaikiškame mene Iš tikrųjų netikiu strategijos formavimu bendromis jėgomis. Sprendimus daro meno vadovas- dėl repertuaro, kokie bus vaidmenys, kur ir kada vaidinsim.

Atskleidžia preižastį, suteikiančią teisę organizacijai būti Turi įtakos darbuotojams, valdybos nariams, savanoriams, klientams, rėmėjams. Tai vėjas ir vanduo Tai paskata dirbantiems siekti optimalių veiklos rodiklių Suteikia krypties pajautimą.

Mes –geriausi Kad visiems būtų geriau Kartu- mes jėga Kartu pasieksime aukštumas.

Pratęskite mintis- Mūsų galerijos politika Mūsų šokio teatro paskirtis.... Mūsų juodaodžių teatro paskirtis.... Meniškas, gaivalingas ir kruopštus klasikinio šokio atlikimas.... Festivalių ir renginių organizavimas patrauklioje vietoje, ....

  • Teatras Skaidrės
  • MS PowerPoint 113 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (442 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aistė
  • Strategijos kūrimas teatre arba mene
    10 - 1 balsai (-ų)
Strategijos kūrimas teatre arba mene . (2017 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/strategijos-kurimas-teatre-arba-mene.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 07:39
×