Strateginio organizacijos valdymo esminiai principai (padalinio veiklos planas)


Vadybos skaidrės. Strateginio organizacijos valdymo esminiai principai (padalinio veiklos planas). Įvadas. Mano pasirinkta organizacija yra vš. į. arvydo švietimo ir mokymo centras. Planavimo barjerai. Būdai barjerams įveikti. „Žinių gausa” misija. Organizacijos vizija. Įmonės politika. Tikslai. Uždaviniai. Įmonėje taikomos šios strategijų įgyvendinimo procedūros. Organizacijos struktūros schema. Apibūdinti individualios darbo vietos elementai (užduotis, teisės ir įgaliojimai, atsakomybė. Valdymo struktūros lygiai. Literatūra.


Aukščiausio valdymo lygmens vadovų pagalba; Bendradarbiavimas ir bendravimas; Dalyvavimas užduočių formulavime ir sprendimų prėmime; Nuolatinis planų peržiūrėjimas ir modernizavimas; Keitimasis informacija.

Nuolat gerinti VšĮ Arvydo švietimo ir mokymo centro „Žinių gausos“ teikiamų mokymo ir švietimo paslaugų kokybę. Tai atliekti sistemingai stebėdami mokymo paslaugų teikimo ir mokymo proceso organizavimo naujoves. Taip pat, nuolat analizuoti mokymų paslaugų poreikių tendencijas ir potencialių klientų lūkesčius. Kitas, nemažiau svarbus, mokymų kokybę užtikrinantis tikslas – yra mūsų patyrusių, kompetentingų ir sumanių dėstytojų ratas.

Apibrėžiama misija ir filosofija; įvertinama finansinė situacija ir kitų išteklių būklė; įvertinama konkurencinė pozicija; atliekama produkto ir jo ypatumų analizė; įvertinama rinkos ir su jomis susijusios veiklos aspektai; analizuojamos tendencijos.

Direktorius atsako už visą įmonės veiklos strateginį planavimą. Buhalterės funkcija tvarkyti buhalterinę apskaitą, laiku pateikti finansinę atskaitomybę, laikytis teisės aktų. Mokymų krypties vadovas vadovauja mokymų krypties administratoriams, kurie atsakingi už mokymų organizavimą bei koordinavimą. IT skyriaus vadovas prižiūri administratoriaus darbą, o šis – atsakingas už įmonės kompiuterinių tinklų administravimą bei priežiūrą, užtikrinant saugumo reikalavimus, taip pat IT skyriaus vadovas atsakingas už programuotojo darbo kontrolę. Programuotojas užtikrina programinės įrangos efektyvų funkcionavimą, kuria naują įrangą, atitinkančią įmonės tikslus ir poreikius.

  • Vadyba Skaidrės
  • 2015 m.
  • Monika
  • 16 puslapių (649 žodžiai)
  • Vadybos skaidrės
  • MS PowerPoint 239 KB
  • Strateginio organizacijos valdymo esminiai principai (padalinio veiklos planas)
    10 - 9 balsai (-ų)
Strateginio organizacijos valdymo esminiai principai (padalinio veiklos planas). (2015 m. Sausio 17 d.). http://www.mokslobaze.lt/strateginio-organizacijos-valdymo-esminiai-principai-padalinio-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 01:48