Strateginio valdymo tyrimas


Uab “Xxx” strateginio valdymo tyrimas. Įvadas. Šių dienų konkurencinėje kovoje darniai funkcionuoja tos įmonės. Darbo tikslas ir. Strateginio valdymo tyrimo teoriniai aspektai. H. Mitzberg (1998) darbuose pateikiamos keturios skirtingos strategijos sampratos. Strategija – tai taisyklių rinkinys. Atlikus bendrovės vidinės aplinkos veiksnių analizę. Kita bendrovės silpnoji grandis – tai aukštos paslaugų teikimo kainos ir pasenusi. Atlikus tyrimą pagal apklausos anketų rezultatus. Kaip didžiausias silpnybes dauguma apklaustųjų išskyrė nepakankamas investicijas transporto priemonių priežiūrai ir atnaujinimui. Paprašius išskirti pagrindinius ekonominius. Bendrovės stipriosios pusės, anot apklausos dalyvių. Išvados ir pasiūlymai. Pagrindinės įmonės stiprybės yra nuolatinis klientų ratas.

Šių dienų konkurencinėje kovoje darniai funkcionuoja tos įmonės, kurios yra susikūrusios strateginę valdymo koncepciją ir sugeba įgyti pranašumą laiku reaguodamos į atsiradusius naujus rinkos reikalavimus.

Darbo tikslas ir uždaviniai – išanalizuoti įmonės strateginį valdymą ir įvertinti efektyvumą atliekant šiuos uždavinius: išanalizuoti strateginio valdymo teorinius aspektus.

Strategija – tai taisyklių rinkinys, kuris apima svarbiausius ilgo laikotarpio plano valdymo sprendimus, kurie padeda nustatyti svarbiausius tikslus, kad būtų tiksliai įvertinti turimi resursai bei konkurencinė padėtis rinkoje, leidžianti įgyti rinkoje stiprią poziciją.

Atlikus bendrovės vidinės aplinkos veiksnių analizę, galima teigti, kad bendrovė turi stiprių pusių vykdant krovininio transporto paslaugų ir santechninės įrangos prekybos paslaugų srityse, o tiriant bendrovės vidinius šaltinius, matyti, kad tikrai įmonė koncentruojasi į teikiamų paslaugų kokybę, todėl bendrovėje puikiai išplėtoti darbuotojų saugos ir sveikatos tarptautiniai standartai bei kokybės vadybos sistema.

  • MS PowerPoint 479 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (409 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darbas
  • Strateginio valdymo tyrimas
    10 - 7 balsai (-ų)
Strateginio valdymo tyrimas. (2015 m. Birželio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/strateginio-valdymo-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:39
×