Strateginis valdymas IRIS


Strateginis valdymas IRIS.

UAB „Iris“ veikla neapsiriboja vien prekyba Lietuvoje ir importu iš užsienio. UAB „Iris“ taip pat eksportuoja savo prekes ir į kitas šalis: Latviją, Baltarusiją, Ukrainą, bet daugiausia eksporto vyksta į Rusiją.

Lietuvoje UAB „Iris“ parduodamos statybinės ir apdailos medžiagos jau 22 metai turi pripažinimą ir pasisekimą. Rinkos dydis kasmet didėja. Įmonė turi ilgametę darbo su užsienio firmomis patirtis, kuri jai leidžia gauti palankias sąlygas kainos, apmokėjimo, pristatymo ir kt. atžvilgiais.

a) Pozicionuokite savo įmonę pagal jos požiūrį į riziką ir galimybes (pažymėkite paveikslėlyje). b) Parašykite min du teiginius prie kiekvienos dimensijos (X ir Y ašys), kurie išsamiau paaiškintų Jūsų pozicionavimo pagrindimą (Jūsų pateikti teiginiai neturi dubliuoti pateiktų skaidrėje). c)Pakomentuokite, pateikite pavyzdžių pagrindimui. d) Kaip tai padeda/ trukdo siekti strateginių organizacijos tikslų. (2)

Nuolat ieško produktyvių ir rezultatyvių darbo metodų tiek su gamintojais, tiek su tiekėjais bei efektyviai sprendžia užduotis.

Nepaisant pokyčių vykstančių aplinkoje, „Iris“ stengiasi išlaikyti esamą poziciją. Uždaroji akcinė bendrovė save pozicionuoja kaip kokybės lyderę, t.y. jos produktai pagal kokybę užima lyderio pozicijas statybinės apdailos medžiagų rinkoje.

Nustatydama savo produktų kainas įmonė siekia, kad tos kainos būtų sunkiai palyginamos su konkurentų kainomis. To siekiama per įvairiausius organizuojamus projektus, nuolaidas pastoviems klientams bei geras atsiskaitymo sąlygas. UAB „Iris“ taikys nuolaidas kiekvienai prekių grupei atskirai, taip jos prekių kaina bus sunkiai palyginama.

„Iris“ pati importuoja beveik visas savo prekes, todėl gali rinkoje dominuoti su konkurencingomis kainomis.

  • Vadyba Tyrimas
  • Microsoft Word 489 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1480 žodžiai)
  • Jurgita
  • Strateginis valdymas IRIS
    10 - 8 balsai (-ų)
Strateginis valdymas IRIS. (2015 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/strateginis-valdymas-iris.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 18:55
×