Strateginis verslo planas Auto signalizacijos


Strateginis verslo planas. Individualios įmonės „ Auto signas “ veiklos aprašymas. Individualios įmonės „ Auto signas “ vizija. Individualios įmonės „ Auto signas “ misija. Individualios įmonės ,, Auto signas “ vertybės. Pest analizė. Ssgg swot analizė. Individualios įmonės „ Auto signas “ plėtros tikslai. Individualios įmonės ,, Auto signas ” plėtros uždaviniai. Individualios įmonės „ Auto signas “ plėtros priemonės. Individualios įmonės „ Auto signas “ plėtros rezultatai.

Individuali įmonė „Auto signas“ įkurta 2015 m.”Auto signas” užsiima automobilių saugos sistemų projektavimu ir įdiegimu su GSM ryšiu. Įmonė įkurta siekiant pateisinti specifinius klientų lūkesčius bei siekiant įgyvendinti originaliu ir neįprastus sprendimus. Įmonė puikiai Planuojama ir toliau palaipsniui plėstis. Kylant ekonomikos lygiui ir didėjant klientų lūkesčiams iškyla natūralus poreikis plėstis ir gerinti darbų kokybę bei reklamuoti, viešinti įmonę, kad daug asmenų žinotų apie ją ir jos siūlomas produktus. Konkurencingi ir lankstūs pasiūlymai padeda įmonei įsitvirtinti rinkoje.”Auto signas” labai daug dėmesio skiria darbų kokybei ir reklamai. Darbuotojai yra kvalifikuoti, dauguma yra ne vienos specialybės specialistai. Įmonė dėl kokybiško ir plataus darbo asortimento įsitvirtino rinkoje.

IĮ ,,Auto signas “ siekia plėstis ir pritraukti klientus bei investuotojus. Įmonė siekia pateisinti net pačių įnoringiausių klientų norus. Siekiama už konkurencingą suprojektuoti ir parduoti kuo daugiau produktų ir uždirbti kuo maksimalesnį grynąjį pelną. Augant klientų lūkesčiams sieksime tobulinti darbų technologijas ir remtis kokybe bei racionaliais sprendimais, o nepigumu. Produktų pardavimo punktai ar parduotuvės bus plečiamos pagal užsakymų gausą ir užsakovų lūkesčius.

  • Microsoft Word 83 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (1154 žodžiai)
  • Universitetas
  • Povilas
  • Strateginis verslo planas Auto signalizacijos
    10 - 9 balsai (-ų)
Strateginis verslo planas Auto signalizacijos. (2015 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/strateginis-verslo-planas-auto-signalizacijos.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 31 d. 10:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo