Stresas ir jo poveikis asmenybei


Stresas ir jo poveikis asmenybei. Įvadas. Stresas. Stresoriai. Kaip stresas veikia žmones ir kaip jį atpažinti. Psichiniai požymiai. Fiziniai požymiai. Elgesio požymiai. Fiziologinio ir psichologinio streso poveikis žmogaus asmenybei. Streso įtaka žmogui. Būdai, kaip kovoti su stresu. Pabandykite vieną iš atsipalaidavimo būdų. Kiti efektyvūs būdai stresui įveikti ir plačiausiai taikomi yra. Išvados. Literatūra.

Tikslas:

1. Išanalizuoti kokią įtaką stresas daro žmogaus asmenybei.

Uždaviniai:

1. Išanalizuoti kas yra stresas ir kokios jo atsiradimo priežastys.

2. Išnagrinėti kaip stresas veikia žmogaus asmenybę bei kaip galima kovoti su stresu.

Tačiau nevaldomas, ilgai trunkantis stresas, kuris gali būti ir nelabai intensyvus, veikia destruktyviai, verčia organizmą eikvoti energiją, kuri turėtų būti skirta kitiems tikslams (imunitetui, kokybiškai protinei veiklai ir pan.) ir ji natūraliai nebeatsistato, todėl mažėja atsparumas, blogėja atmintis, darbingumas. Taigi, stresas gali pakenkti tiek fizinei, tiek ir psichinei sveikatai, santykiams su aplinkiniais, sumažinti pasitenkinimą gyvenimu.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (2134 žodžiai)
  • Ieva
  • Stresas ir jo poveikis asmenybei
    10 - 3 balsai (-ų)
Stresas ir jo poveikis asmenybei. (2014 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-ir-jo-poveikis-asmenybei.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 08:46
×