Stresas ir jo valdymas organizacijoje


Stresas organizacijoje. Streso valdymas organizacijoje. Stresu valdymas organizacijoje. Streso uzdaviniai. Streso organizacijoj priežastys. Streso poveikio tipai. Stresas rasto darbas stresas požymiai pasekmes. Streso priežasciu rūšys. Organizacijos streso valdymas. Stresas organizacijose.

Įvadas. Streso samprata. Kas yra stresas?Streso požymiai ir rūšys. Stresą sukeliantys veiksniai (stresoriai) organizacijoje. Streso valdymas organizacijoje. Streso įveikimas. Streso įtaka organizacijos veiklai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos perspektyvumas, teorinė ir praktinė svarbą. Dauguma organizacijų šiuolaikinės konkurencinės rinkos sąlygomis jaučia spaudimą pasiūlyti daugiau ir geresnės kokybės paslaugų. Tačiau dažnai didesnio efektyvumo galima pasiekti gerinant darbuotojų gyvenimo kokybę. Stresas darbe yra antroji po nugaros skausmų Europos Sąjungoje dažniausiai aptinkama su darbu susijusi sveikatos problemų [10;75]. Streso priežasčių analizavimas ir sprendimo būdų paieška gali suteikti teigiamų darbo rezultatų, gerinant individualius ir grupinius darbuotojų santykius organizacijoje.

Objektas. Stresas ir jo valdymas organizacijoje.

Dalykas. Pasirinkto kursinio darbo dalykas yra streso samprata, jo požymiai ir rūšys, streso sukėlimo priežastys organizacijoje, bei jo valdymas. Koks yra streso poveikis darbui ir jo kokybei, bei kaip įveikti stresą darbuotojų tarpe.

Problema. Streso valdymas yra vienas is pagrindinių organizacijos uždavinių, kuris itin svarbus darbo efektyvumui didinti. Todėl organizacijos vadovui ir darbuotojams yra svarbu laiku pastebėti streso požymius, suprasti streso priežastis ir padarinius tam, kad galėtų koordinuoti savo darbo krūvį, bei su darbu susijusius klausimus. Tinkamas organizacijos vadovų ir darbuotojų reakcija ir elgesys gali padidinti darbuotojų darbo efektyvumą bei našumą.

Tikslas. Išanalizuoti streso sampratą, rūšis, priežastis, streso valdymą, bei jo įtaką organizacijos darbo kokybei.

Uždaviniai :

1.Apibrėžti streso sampratą, jo rūšis.

2.Išsiaiškinti, kokie yra streso požymiai.

3.Išsiaiškinti, kokios yra streso priežastys.

4.Aptarti, kaip reikia valdyti ir įveikti stresą organizacijoje.

5.Išanalizuoti, kokia yra streso įtaka organizacijos veiklai.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 305 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (5475 žodžiai)
  • Universitetas
  • Evaldas
  • Stresas ir jo valdymas organizacijoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Stresas ir jo valdymas organizacijoje. (2012 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-ir-jo-valdymas-organizacijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:25
×