Stresas ir jo valdymas


Įvadas. Streso sąvoka. Kaip atpažinti stresą. Streso rizikos veiksniai. Kaip išvengti streso. Netradiciniai streso valdymo būdai. Paprastesni, tradiciniai streso valdymo būdai. Apibendrinimas. Naudota literatūra.

Taigi, niekas nėra „apsaugotas“ nuo streso. Jį kiekvienas žmogus patirs visur ir visada, tačiau tik nuo mūsų, ne nuo kitų priklauso, kaip stipriai stresas paveiks mus ir kaip tai atsilieps sveikatai. Dabar, vis modernėjančiame pasaulyje yra begalė įvairių, dažnai net ir drastiškų priemonių, kurios padeda valdyti, o galbūt ir visiškai įveikti stresą. Kiekvienam žmogui stresas yra neišvengiamas jausmas gyvenime, kuris dažnai sutrukdo net patiems didžiausiems siekiams, tačiau tik išmokę valdyti stresą galėsime drąsiai žengti per gyvenimą, o suklupus nenuleisti rankų, bet bandyti iš naujo. Visas gyvenimas priklauso tik nuo paties žmogaus, todėl kiekvienas jį savarankiškai turime puoselėti ir stengtis išvengti streso, kuris gali būti pirmasis ženklas didelių sveikatos sutrikimų link.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (3503 žodžiai)
  • Giedrė
  • Stresas ir jo valdymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Stresas ir jo valdymas. (2013 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-ir-jo-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 14:46
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo