Stresas ir jo valdymo būdai skaidrės


Stresas ir jo valdymo būdai. Tikslas išanalizuoti, kas yra stresas ir nustatyti. Streso apibrėžimas Stresas – didelis nerimas. Streso apibrėžimas Stresas – įtempta situacija. Streso apibrėžimas. Stresas gali nulemti. Streso valdymo technikos. Muzikos klausymasis Laisvalaikio leidimas su draugais Dienos balansas Gyvenimo pusiausvyra. Profesinis tobulėjimas Racionalus situacijų įvertinimas Dienotvarkės susidarymas Susitelkimas į problemų sprendimą. Kokias technikas mes taikome, siekdami valdyti stresą? Išvados. Apibrėžus, kas yra stresas, paaiškėjo. Apžvelgus streso valdymo. Grupės nariai asmeniniame gyvenime taiko su mokslu susijusias streso valdymo technikas muzikos klausymasis. Šaltiniai.


Tikslas: išanalizuoti, kas yra stresas ir nustatyti, kokie yra streso valdymo būdai. Uždaviniai: Apibrėžti, kas yra stresas. Apžvelgti streso valdymo technikas. Išskirti, kokias streso valdymo technikas taikome asmeninėje praktikoje.

Streso apibrėžimas Stresas – didelis nerimas, kurį sukelia sudėtinga situacija, liūdesio jausmas, nes žmogus turi per daug darbo arba problemų (Cambridge Dictionary, 2019).

Streso apibrėžimas Stresas – įtempta situacija, kurioje nuolat kintančių išorinių ir vidinių veiksnių visuma išderina žmogaus emocinę pusiausvyrą, sukelia jausmus, kad žmogus yra bejėgis pakeisti esamą situaciją (Miedziun, Czabala, 2015, p.2).

Stresas gali nulemti emocinį perdegimą, kuris sukelia emocinį išsekimą, būseną kurioje žmogui atrodo, kad jo jausmai nepriklauso nuo jo paties, jaučiamas nepasitenkinimas asmeniniais pasiekimais (Rupert, Dorociak, 2019, p. 346). Streso valdymas – psichologinės ir (arba) fizinės įtampos valdymo būdai.

  • MS PowerPoint 2524 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (360 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virmantasd
  • Stresas ir jo valdymo būdai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Stresas ir jo valdymo būdai skaidrės. (2019 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-ir-jo-valdymo-budai-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 21:31
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo