Stresas ir konfliktai organizacijose


Stresas ir konfliktai organizacijose (ligoninėse. Vienas pagrindinių suaugusio žmogaus užsiėmimų yra darbas. Stresas. Stresas darbe gali. Stresas darbe. Lietuvos slaugytojų, dirbančių ligoninėse. Stresas darbe gali sukelti tokius sveikatos sutrikimus. Konfliktai yra vienas pagrindinių socialinių reiškinių. Konfliktai. Kiekvienas mūsų. Sociologiniai tyrimai rodo. Ši liūdna statistika byloja, kad vadovai privalo pastebėti konflikto požymius. Visas kylančių konfliktų priežastis galima suskirstyti į šešias grupes Gyvybinių poreikių. Konfliktų priežastys. Konfliktai būna paprasti (priežastis-reakcija). Komandos kuriose. Konfliktai darbe. Konfliktai – priešingų, nesuderinamų požiūrių susidūrimas. Galimi du sprendimo būdai destruktyvusis (jėgos ar kovos naudojimo, vengimo. Sveikatos priežiūros komandos. Vokietijos mokslininkai tyrė įvairių specialistų (slaugytojų. Akivaizdu, kad sveikatos priežiūros specialistai turi bendradarbiauti kaip lygūs. Sugebėjimas spręsti konfliktus – vienas iš svarbiausių vadybinių gebėjimų. Darbo planas ir darbo krūvis (dviprasmiškumas. Pagrindiniai medikų darbo stresoriai. Patiriamam stresui darbe svarbi organizacinė aplinka. Fizinė darbo aplinka gali būti tas veiksnys. Stresą lemiantis veiksnys gali būti technologinės inovacijos. Sakoma, kad „Organizacija yra konfliktų kalvė“. Apibendrinant įvairių autorių nuomones, galima teigti. Vijeikienė B. Literatūra.


Stresas ir konfliktai organizacijose (ligoninėse, klinikose ir kitose sveikatos priežiūros bei asmens gerovės įstaigose ir pan.).

Darbo planas ir darbo krūvis (dviprasmiškumas, neaiškumas; darbo perkrova; kontrolės stoka; susidūrimas su mirtimi) Tarpasmeniniai santykiai darbe (konfliktai su kitu personalu; konfliktai su kitais slaugytojais; gydytojų elgesys) Santykiai su pacientais ir jų šeimomis (neadekvatus pasirengimas spręsti emocinius pacientų ir jų šeimų poreikius) Darbo organizacija ir vadyba (personalo paramos stoka; personalo keitimasis; sunkumai su vadybininkais ir vadovais; riboti resursai ir personalo stygius) Specifiniai slaugos aspektai (susirūpinimas gydymu ir pacientų slauga) Asmeniniai veiksniai (susirūpinimas dėl specialiųjų žinių ir įgūdžių).

  • MS PowerPoint 404 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 25 puslapiai (1824 žodžiai)
  • Kolegija
  • Miglė
  • Stresas ir konfliktai organizacijose
    10 - 1 balsai (-ų)
Stresas ir konfliktai organizacijose. (2017 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-ir-konfliktai-organizacijose.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 21:28
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo