Stresas jo priežastys ir veikimo būdai


Įvadas. Streso formos ir jo priežastys. Stresoriai. Stresas darbe. Stresas pareigūnų darbe. Orginazacinis stresas. Streso darbe priežastys ir pasekmės. Streso poveikis imuninei sistemai ir ligos. Streso poveikio darbuotojams tyrimas. Tyrimo tikslai ir uždaviniai. Tyrimo metodika. Tyrimo dalyviai. Tyrimo rezultatų analizė. Streso įveikimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

O vis dar turintiems darbus tenka dirbti nemažus viršvalandžius ar atlikti netgi kelis darbus už tą patį atlygį, tai taip pat sukelia neigiamus padarinius darbuotojų gyvenime, kurie atsiliepia ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Šiais didelio nedarbo laikais yra kaip niekad daug žmonių, kuriuos kankina begalė rūpesčių. Dažnai nebepajėgiant susidoroti su apnikusiais rūpesčiais ar stresinėmis situacijomis, žmonės priversti kreiptis į specialistus, kurie padeda įveikti įvairaus psichologinio pobūdžio sutrikimus ar negalavimus.

Darbo tikslas: išanalizuoti streso reiškinį ir jo pasireiškimą darbe

Darbo tikslui pasiekti buvo iškelti tokie uždaviniai:

išnagrinėti streso reiškinį, jo priežastis bei pasekmes;

atskleisti streso įtaką darbinei veiklai;

atlikti įvairių profesijų darbuotojų patiriamo streso darbe tyrimą.

  • Microsoft Word 142 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (7595 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vida
  • Stresas jo priežastys ir veikimo būdai
    10 - 2 balsai (-ų)
Stresas jo priežastys ir veikimo būdai. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-jo-priezastys-ir-veikimo-budai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 14:22
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo