Stresas. Kaip įveikti stresą


Rasinys kaip iveikti stresa. Rašinys stresas. Stresas rasinys. Kaip iveikti mokslu stresa. Kaip iveikti stresa rasinys.

Įvadas. Stresas- išlepusių užgaidos ar liga? Streso požymiai ir organizmo reakcijos. Kaip įveikti stresą? Žmogaus elgesio teorijos. Išvados. Literatūra.

Savo darbe aš pasirinkau vieną opiausių šiandienos problemų. Stresas yra visur. Jis lydi mus kasdieniniame gyvenime ir jo išvengti neįmanoma. Mes galime tik laiku ir teisingai reaguoti į aplinką. Manau šiais laikais galimybės yra didelės. Tiek pakeisti aplinką, tiek pasirinkimo laisvė. Žinoma modernėjant civilizacijoms patiriamas vis didesnis stresas ir įtampa. Žmonės skuba gyventi. Gyvenimo tempo greitėjimas didina stresinių situacijų suaktyvėjimą, žmonių nepasitenkinimą ir smurto augimą.

Kaip bebūtų, mes negalime pamiršti savo organizmo poreikių atsipalaiduoti, nurimti. Kiek streso patirsime ir kaip stipriai į jį reaguosime dažniausiai priklauso tik nuo mūsų pačių. Į organizmo duodamus signalus, pro pirštus žiūrėti negalima, tai gali baigtis daugybe metų gydimo arba negrįžtamai padaryti pakitimus mūsų gyvenime.

Kad jaučiame vidine įtampą ir dėl kažko nerimaujame, neturėtume slėpti. Netiesa kad stresu skundžiasi tik silpni žmonės. Tokia nuomonė yra neteisinga. Žmonės pradeda skūstis kai pasidaro per sunku ar nepakeliama. Ne visada pats žmogus suvokia situacijos sudėtingumą, tuo atveju jam reikalinga mūsų pagalba.

Stresas- mūsų gyvenimo dalis ir jam priešintis beprasmiška, su juo reikia išmokti gyventi ir priimti jį kuo natūraliau.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 7 puslapiai (1864 žodžiai)
  • Donatas
  • Stresas. Kaip įveikti stresą
    10 - 3 balsai (-ų)
Stresas. Kaip įveikti stresą. (2012 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-kaip-iveikti-stresa.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 21:23
×