Stresas mūsų gyvenime skaidrės


Kaip išvengti streso ir kaip „Nepastebima“ jis įtakoja mūsų gyvenimą. Stresas – visuma psichologinių ir elgesio reakcijų. STRESO PASEKMĖS Patekus į stresinę situaciją antinkščių liaukos išskiria streso hormonus. Streso yra sunku. Patarimų, kaip išvengti streso. Išmokti efektyviau valdyti. Skirti laiko atsipalaiduoti. Padarę pertraukėlę būsite daug ramesni ir darbingesni. Apibendrinimas. Stresas mus gali lydėti kiekvieną dieną. Šaltiniai.


Stresas – visuma psichologinių ir elgesio reakcijų, atsirandančių, kai žmogus suvokia harmonijos trūkumą tarp jam taikomų reikalavimų ir jo sugebėjimo tuos reikalavimus patenkinti. POŽYMIAI: Sutrinka dėmesio koncentracija ir atmintis. Organizmas atlieka apsauginę funkciją - jis šalina dirglumo slenkstį viršijančią informaciją. Ima atrodyti, kad atmintis prasta. Stresuojant kyla kraujo spaudimas, gali kisti širdies veiklos ritmas Stresuojant jaučiamas dirglumas, atsiranda nervų sistemos jautrumas, emocijų kaita. Įrodyta, kad stresas, kuris trunka ilgai, žaloja smegenų ląsteles. Kinta mitybos elgesys. Ne vienas žmogus stengiasi stresą „suvalgyti“. Tuomet persivalgoma, valgoma daug saldumynų arba, atvirkščiai, apetitas prapuola ir nieko nesinori valgyti. Sveikatos sutrikimai: 1. Padidėjęs prakaitavimas 2. Virškinimo problemos 3. Griežimas dantimis 4. Plaukų slinkimas 5. Nemiga 6. Nuovargis.

Stresas mus gali lydėti kiekvieną dieną, bet labai svarbu yra žinoti kaip su juo kovoti. Daug kas priklauso ir nuo žmogaus požiūrio į problemą. Visad svarbu atrasti laiko sau ir pailsėti. Taip pat kaip jau ir minėjome, stresas gali turėti ir teigiamos įtakos jūsų gyvenime.

  • MS PowerPoint 56 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (711 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kamilė
  • Stresas mūsų gyvenime skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Stresas mūsų gyvenime skaidrės. (2018 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-musu-gyvenime-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 17:55
×