Stresas, nuovargis, sveikata ir grožis


Stresas ir grozis. Nuovargis,stresas. Skaides stresas. Stresas ir sveikata prezentacija. Skaidres apie stresa nemokamai. Nuovargio savoka. Streso tyrimai ppt. Nuovargis ir pervargimas tyrimas. Nuovargis po streso. Nuovargio poveikis organizmui.

Įvadas. Streso sąvoka. Streso pasireiškimas. Streso atsiradimo priežastys. Streso kontrolės svarba. Streso prevencija. Nuovargio sąvoka. Nuovargio rūšys. Nuovargio atsiradimo priežastys. Nuovargio pasireškimas. Nuovargio prevencija. Pervargimo sąvoka. Atsiradimo priežastys. Kaip nustatyti ar esame pervargę. Pervargimo poveikis organizmui. Pervargimo prevencijos svarba. Pervargimo įveikimo būdai. Pamiršk stresą, tegyvuoja grožis. Išvados. Literatūra.

Stresas nepriklauso nuo oro ar metų laiko. No jo kenčia ir seni, ir jauni, jis ne tik sugadina nuotaiką, bet ir turi tiesioginę grėsmę sveikatai.

Nekontroliuojamas ilgai trunkantis stresas sukelia: Imuniteto nusilpimą, kuris pasireiškia dažnomis peršalinimo ligomis Širdies ir kraujagylių ligas Arterinę hipertenziją Krūtinės anginą Lėtinę skrandžio ar dvylikapirštės opaligę.

Išmokti ramiai reaguoti į sudėtingas situacijas. Išmokti planuoti savo laiką. Stengtis mąstyti apie gerus dalykus. Susirasti mėgstamą užsiėmimą.

Nuo įtempto, ilgo protinio bei fizinio darbo Nuo emocinės įtampos Nuo stiprų arba monotoniškų dirgiklių Nuo mitybos nepakankamumo (baltymų, kalorijų ir vitaminu stoka) Nuo streso Esant miego stokai Nuo blogų darbo ir buties sąlygų Ir kiti.

Streso mažinimas Aktivus laisvalaikio praleidimas Alkocholio vengimas Taisiklingas miegas.

Tai viena iš nuovargio formų. Svarbu atskirti nuovargį nuo pervargimo. Pirmasis pailsėjus paprastai išnyksta, o pervargimas tai „pražiopsota“ situacija, kai net ir išsimiegoję iki valios, jaučiames blogai.

Nuo nuolatinės poilsio stokos Blogų darbo ir buities sąlygų Nuo netinkamo darbo.

Reikia iš esmės keisti darbo ir poilsio režimą; Keisti darbo ir buities aplinką; Aktyviai pailsėti ilgesnį laiką keliaujant, poilsio namuose, sanatorijuose; Gydytojų pagalba; Vaistai.

Nuolatiniai pergyvenimai gali išprovokuoti akistatą su odos problemomis: Staigūs spuogai Paburkę vuokai ir tamsūs ratilai Dėmėta, niežinti kūno oda Papilkėjusi oda ir raukšlelės Stresas neleidžia moterims atsiktatyti svorio, taip pat kenkia neščiosioms moterims.

  • MS PowerPoint 670 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (820 žodžiai)
  • Jelena
  • Stresas, nuovargis, sveikata ir grožis
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Stresas, nuovargis, sveikata ir grožis. (2011 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-nuovargis-sveikata-ir-grozis.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:13
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo