Stresas sudėtinga emocinė būsena


Darbo tikslas. Mokėti pritaikyti teorines. Darbo uždaviniai. Teorinis streso bei jo etapų apibūdinimas. Kas tai yra ? Tai fizinis, dvasinis arba emocionalus faktorius. Tipiniai fiziniai streso simptomai. Besikartojantis galvos skausmas. Kas sukelia stresą? Jeigu žmonės supranta streso procesą ir jo etapus. Streso etapai. Pajautimas Kai jūs susiduriate su stresoriumi. Stresinės situacijos būsenų analizė. Elena sužinojusi. Kaip valdyti toki stresą ? Pasikalbėti su draugais. Streso pliusai. Jei ji sugebės. Streso minusas. Gali pradėti graužti save, nes mažai laiko skyrė sau Gali pradėti elgtis neapgalvotai. Išvados. Žmonių elgesys ir jų reakcija į stresą – tai svarbiausi veiksniai. Ačiū už demėsį !

Pajautimas Kai jūs susiduriate su stresoriumi, smegenys iš karto kuria pavojaus signalą, kurį nervų sistema siunčia į antinksčius, greitai į kraują išleidžiančius tokius hormonus kaip adrenalinas ir kortizolis. 2. Reagavimas Šio etapo požymiai yra išsekimas, nuvargimas, susirūpinimas, ir užmaršumas. Stengiamasi bet kokiomis piemonėmis atsikratyti šios įtampos, Pvz.: dažnesnis rūkymas, alkoholio vartojimas 3. Išsekimas Tai kai nepavyksta iveikti pirmųjų stadijų, jūs pavagstate, ir neturite jėgų su tuo kovoti. Jūs prarandate norą ar motyvacija pabaigti savo darbus ar toliau gyventi gyvenimą.

Elena, sužinojusi apie savo ligą, patyrė stresą. Iš pradžių ji supyko ant visų artimųjų, ant gydytojų, ir ant likimo, taip pasireiškė pirmieji steso požymiai. Vėliau ji pasikalbėjusi su drauge, nusprendė imtis visų imanomų priemonių kad išsigydytų. Tačiau, besigydidama ji visviena jautė beviltiškumą, liūdesį, ją užplūdo depresija, ir jai vis daugiau atrodydavo kad jos laukia toks pat likimas kaip motinos.

Pasikalbėti su draugais, artimaisiais, užsiimti mėgstama veikla, kuri ramina. Svarbiausia yra nepulti į paniką, nes tai tik pablogins situaciją.

  • MS PowerPoint 1036 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (524 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karolina
  • Stresas sudėtinga emocinė būsena
    10 - 5 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Stresas sudėtinga emocinė būsena. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresas-sudetinga-emocine-busena.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:43
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo