Streso įveikimo ir valdymo būdai


Streso įveikimo būdai. Stresas ir jo iveikimo budai. Streso įveikimas. Stresas ir jo įveikimas. Stresas ir jo iveika. Stresai ir jo įveikimo budai. Svarbiausi streso iveikimo budai. Transakcinis streso iveikimas. Psichologinė krizė -reikšmė. Streso iveikimo testas.

Įvadas. Stresas. Streso simptomai. Streso įveikimo būdai. Dar keli būdai kaip įveikti stres. Išvados. Literatūros sarašas.

Kiekvienas mūsų nors kartą gyvenime yra susidūręs su sunkumais: vieniems nepasisekė mokykloje per baigiamuosius egzaminus, kurie turėjo užtikrinti sėkmingas studijas išsvajojame universitete, kitus bendradarbių akivaizduoje gėdingai pažemino viršininkas, trečius skaudžiai išdavė mylimas žmogus ar išvykdamas gyventi į užsienį visam gyvenimui, paliko artimas geras draugas. Kiekvienas šių įvykių – ar darbo praradimas, ar draugo išdavystė – neišvengiamai sukelia nemalonius, o kartais ir sunkiai pakeliamus išgyvenimus. Deja, ne visada ir ne visiems lengvai pavyksta sugrįžti į normalią gyvenimo tėkmę.

Kai žmogus negali, tiesiog nesugeba įveikti gyvenimo sunkumų, išgyvena psichologinė krizę, stresą.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1530 žodžiai)
  • Julija
  • Streso įveikimo ir valdymo būdai
    9 - 1 balsai (-ų)
Streso įveikimo ir valdymo būdai. (2012 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/streso-iveikimo-ir-valdymo-budai.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 14:14
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo