Streso priežastys darbe ir galimos pasekmės


Vadybos savarankiškas darbas. Įvadas. Stresas darbo vietoje. Bruožai rodantys, kad žmogus patiria stresą darbo vietoje. Žmonės reaguoja skirtingai. Potencialūs stresoriai darbo vietoje. Psichiniai stresoriai. Socialiniai stresoriai. Fizikiniai stresoriai. Kaip mes elgiamės streso sąlygomis. Kuo darbas savarankiškesnis, tuo mažiau streso. Ar širdies infarktas vadovų liga? Pripažinimas veikia teigiamai. Kaip stresas veikia žmogų. Reakcijos į stresą schema. Streso poveikis. Streso buferis. Priemonių prieš stresą įmonėse pavyzdžiai. Individuali streso prevencija. Stresas ir pavojų vertinimas. Jei norite patirti mažiau streso. Išvados.


Stresas tiek namuose tiek darbe suteikia žmogui labai daug neigiamų emocijų, kurios pradeda griauti šeimyninį gyvenimą, darbo našumą, sveikatą. Mes net nespėjame suprasti, kad jau prasidėjo ta streso būsena, o atsigauname tada, kai jau būna per vėlu. Apie tai reikėtų pagalvoti dažniau, pradėti spręsti šią problemą net tada kai jos dar nėra, planuoti savo laiką, ramiau į viską reaguoti, reikiamai maitintis, rasti laiko poilsiui, laiko sau.

Streso priežastys darbe ir galimos pasekmės. (2014 m. Vasario 13 d.). http://www.mokslobaze.lt/streso-priezastys-darbe-ir-galimos-pasekmes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 11:54