Stresoriai ir streso valdynas darbe


Paskaitos tikslas ir Uždaviniai. Stresas(angl. k. stress-įtampa). Stresinę situaciją darbe sukelia. tam tikros grėsmės. Stresas ir jo priežastys. Viena dažniausių streso darbe priežasčių. Konkretus darbų paskirstymas. Pagrindiniai streso požymiai. Psichofizioterapija ir profesinė medicina stresą laiko. BAS sudaro trys etapai. Visiems darbuotojams,nuo vadovo iki eilinio reikia išmokti. Emocijos susijusios su tam tikrais žmogaus išgyvenimais. Darbinės problemos ir stresas daro poveikį šeimų gyvenimui. Norint išvengti darbinio streso namuose reikia. Išvados.

Išaiškinti darbinio streso poveikį darbuotojų asmeninei gerovei ir profesinei veiklai Remiantis autorių moksliniais tyrimais,išsiaiškinti darbinio streso poveikį darbuotojų asmeninei gerovei ir profesinei veiklai Pateikti darbo išvadas.

Veiksniai sukeliantys stresą vadinami-stresoriais Stresoriai gali būti: Iššaukti aplinkos Vidiniai.

Nuovargis Susijaudinimas Prasta nuotaika Kaltės jausmas Depresija Psichologiniai nusiskundimai ir kt.

Nepakankamas krūvis, gavęs darbą ne pagal kvalifikaciją ir savo galimybes:.

Žmogus patiria abejones dėl savo padėties socialinėje terpėje, Jaučiasi esąs neįvertintas, Jaučiasi nepripažintas.

Žmogui būdingi teisingi ir tikslūs vadovų lūkesčių vaizdiniai:.

Psichologine, Fiziologine ,nerimo reakcija į tam tikrą grėsmę.Ši streso sąvoka grindžiama klasikiniu H.Selje bendrosios adaptacijos sindromu (BAS).

Nerimas, Priešinimasis, Išsekimas Nors BAS pradžioje būna prisitaikantis,gali pasireikšti neigiamos pasekmės kaip nuovargis,aukštas kraujospūdis ir kt.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 872 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (317 žodžiai)
  • Asta
  • Stresoriai ir streso valdynas darbe
    10 - 3 balsai (-ų)
Stresoriai ir streso valdynas darbe. (2014 m. Rugsėjo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/stresoriai-ir-streso-valdynas-darbe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:06
×