Stromos vaskuliarines frakcijos (SVF) ląstelių išskyrimo iš riebalinio audinio būdas ir jų panaudojimas


Biologijos skaidrės.

Stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelių išskyrimo iš riebalinio audinio būdas ir jų panaudojimas. Pagrindiniai aspektai. Kas yra stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės. Svarbiausios riebalinio audinio ląstelės–stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės. (svf). Pericitai – tai ląstelės, kurios yra endotelio atraminės ląstelės. Išradimas skirtas medicinos. Riebalinis audinys yra ne tik galingas energijos rezervuaras. Išradimas yra techninis. Išradimo autoriai sukūrė du išskyrimo metodus fermentinį ir mechaninį. Taikant šiuos. Kosmetologijoje, traumatologijoje, angiochirurgijoje ( kraujagyslių chirurgija), ir kitose medicinos srityse, kur yra reikalinga audinio regeneracija. Išskirtas SVF ląsteles galima taikyti. Liposukcijos procedūra, kurios metu iš riebalinio audinio surenkamos stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės. Kosmetologijoje. Kad sumažinti procedūros metu jaučiamą diskomfortą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad procedūros metu gautos stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės pagerina odos mikrovaskuliarizaciją. Angiochirurgijoje. Po atliktos SVF procedūros kompensavosi rankos kraujotaka (vaizdas po 12 mėn. Išradėjai adas darinskas. Biomedicinos mokslų daktaras, Imunologas, Adas Darinskas. Literatūra. 2015 11. Ačiū už Jūsų dėmesį.


Kas yra stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės? Kaip šios ląstelės yra išgaunamos? Kur jos naudojamos? Kokia šių ląstelių nauda?

Išradimo autoriai sukūrė du išskyrimo metodus: fermentinį ir mechaninį.

Liposukcijos procedūra, kurios metu iš riebalinio audinio surenkamos stromos vaskuliarinės frakcijos (SVF) ląstelės.

Išradėjai: Adas DARINSKAS, LT; Mindaugas PAŠKEVIČIUS, LTPatento Nr: LT 6228Patento paskelbimo data: 2015-10-26.

  • Biologija Skaidrės
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • Justina
  • 19 puslapių (521 žodis)
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 1003 KB
  • Stromos vaskuliarines frakcijos (SVF) ląstelių išskyrimo iš riebalinio audinio būdas ir jų panaudojimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Stromos vaskuliarines frakcijos (SVF) ląstelių išskyrimo iš riebalinio audinio būdas ir jų panaudojimas. (2016 m. Vasario 27 d.). http://www.mokslobaze.lt/stromos-vaskuliarines-frakcijos-svf-lasteliu-isskyrimo-is-riebalinio-audinio-budas-ir-ju-panaudojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 07:04