Studento gyvenimo valdymas ir gerinimas pagal 14 Demingo punktų


Studento gyvenimo valdymas ir gerinimas pagal 14 Demingo punktų.


Dauguma žmonių pasakys, kad būti studentu tikrai nėra lengva, nepriklausomai nuo to, ar jie patys buvo ar nebuvo, ar yra studentai. Studento gyvenimas iš tiesų nėra lengvas – tai nuolatinis stresas dėl užduočių atlikimo, jų atlikimo terminų ar gausos, egzaminų, koliokviumų ir dar begalės kasdienių atsiskaitymų. Dar didesnį stresą patiria tie studentai, kurie studijų metu uždarbiauja papildomai. Jiems tenka derinti studijas su darbu, ko pasekoje laiko mokymuisi lieka dar mažiau, o streso daugiau, dėl įvairių niuansų darbe. Sąžininingai besimokydamas studentas turėtų tam skirti trečdalį savo laiko, tačiau ar visi skiria jo tiek daug? Deja, ne visi. Dauguma studentų mokymuisi pasilieka paskutines dienas ir po to bando įsiminti reikiamą informaciją per vieną, paskutinę naktį. Šios situacijos ne tik tapo studentų kasdienėmis realijomis, bet ir anekdtoų tematika. Toks mokymasis apkrauna žmogaus smegenis dar didesne įtampa, nes per nedidelį laiko tarpą reikia įsiminti labai daug informacijos, kuri dažniausiai po atsiskaitymo išgaruoja,kaip virinamas vanduo. Toks, neefektyvaus mokymosi būdas neduoda jokios naudos. Dažniausiai tokios situacijos yra neplanuotos dienotvarkės ir prioritetų neįsisavinimo padarinys. Todėl šiame trumpame darbe norėčiau panagrinėti, kaip įmanoma pagerinti studento gyvenimo valdymą ir kokybę į pagalbą pasitelkus 14 Demingo dėsnių.

Susidaryti prioritetų sąrašą bei dienotvarkės planą, paliekant pakankamai laiko skirtoms užduotims atlikti, bei atsiskaitymų pasiruošimams ir kitai veiklai. Stengtis laikytis apibrėžto plano nenukrypstant nuo užsibrėžtų tikslų.

Reikėtų pamiršti standartinį „kalimo“ būdą, norint ne tik gerai pasiruošti egzaminui, bet ir įgyti išliekamosios mokymosi vertės.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1427 žodžiai)
  • Ilona
  • Studento gyvenimo valdymas ir gerinimas pagal 14 Demingo punktų
    10 - 4 balsai (-ų)
Studento gyvenimo valdymas ir gerinimas pagal 14 Demingo punktų. (2016 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/studento-gyvenimo-valdymas-ir-gerinimas-pagal-14-demingo-punktu.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:53
×