Studentų mokymosi motyvacija


Studentu motyvacija. Studentu motyvacija apklausa. Motyvacija studentui. Studentu mokymosi motyvacijos tyrimas. Mokymosi motyvacija kursinis. Referatas motyvacija. Kas sudaro išorinę mokymosi motyvaciją. Skatinimas ir motyvacija - sinonimai?. Mokymosi ir motyvacijos tyrimai. Studentu motyvacija imoneje.

Įvadas. Mokymosi motyvacijos samprata. Mokymosi motyvacijos klasifikacija. Mokymosi motyvacijos rūšys. Vidinė mokymosi motyvacija. Išorinė mokymosi motyvacija. Kiekybinis sociologinis tyrimas: apklausos analizė. Tyrimo aprašymas. Tyrimo rezultatai ir jų analizė. Studijų kokybės vertinimas. Kas skatina studentus studijuoti. Išvados. Literatūra. Priedai.

Mokymasis mūsų gyvenime turi didelę reikšmę. Apie mokymąsi diskutuojama mokyklose, universitetuose, namuose, įstaigose ir žiniasklaidoje. Be išsilavimino vis sunkiau ko nors pasiekti. Kasmet vis didesnė dalis moksleivių, baigusių privalomą mokslą, siekia brandos atestato, vis daugiau vidurinės mokyklos absolventų renkasi aukštąsias mokyklas, daugiau studijuoti ateina baigusių kitas mokymo įstaigas, taip pat jau turinčių aukštojo mokslo diplomus. Be to, tęsti mokslo sugrįžta vis daugiau vyresnio amžiaus žmonių, didėja studento amžiaus vidurkis. Todėl labai svarbu eiti šiuo keliu pirmyn ir sužinoti bei atskleisti,temos aktualumas – įvairūs tyrimai rodo, kad nesėkmingo mokymosi mastai šiuolaikinėje švietimo sistemoje yra ryškūs, ir kaip viena to priežasčių neretai įvardijama motyvacijos mokytis stoka.

Tikslas – sužinoti, kas skatina studentus mokytis, kas lemia jų studijųžodis motyvacija yra kilęs iš lotyniško žodžio morere – judinti, skatinti. Šis žodis gali būti naudojamas kaip poreikio sinonimas, tam tikro elgesio, veiksmų, tikslingos veiklos skatinimas, kurį sukelia įvairūs motyvai. Motyvaciją galime taip pat pavadinti procesu, skatinančiu elgtis taip, kad būtų pasiekta svarbių žmogui tikslų arba kad būtų patenkinti poreikiai ir motyvai. Motyvacija apima žmogaus poreikius, troškimus ir įsisąmonintus norus, interesus ir polinkius, vertybes, pažiūras ir įsitikinimus. Kartais motyvacinę jėgą įgyja jausmai ir emocijos arba charakterio bruožai. Motyvacija perkelia mus iš nuobodulio į susidomėjimą, sukelia mumyse energiją ir padeda ją nukreipti viena linkme.

  • Microsoft Word 73 KB
  • 2011 m.
  • 32 puslapiai (7147 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nikita
  • Studentų mokymosi motyvacija
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Studentų mokymosi motyvacija. (2011 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-mokymosi-motyvacija.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:48
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo