Studentų mokymosi ypatumai


Studentu mitybos tyrimas kursinis. Suaugusiujų mokymosi ypatumai.

Prieš pradėdami savo tyrimą iškėme savo darbo tikslus. Pirmasis mūsų dėmuo buvo apklaustųjų lytis. Antrasis dėmuo buvo apklaustųjų amžius. Trečias dėmuo – socialinė padėtis. Ketvirtas dėmuo – gyvenamoji vieta. Penktasis analizės klausimas. Šeštasis klausimas buvo apie mėnesines išlaidas maisto produktams. Septintasis analizės klausimas. Aštuntasis analizės dėmuo – ekologiškų produktų perkamumas. Paskutinysis dešimtasis tyrimo klausimas: kodėl perkate ekologiškus produktus. Išvados.

1) Sėkmingai atlikome ekologiškų maisto produktų populiarumo tyrimą ir sužinojome šių maisto produktų populiarumą tam tikroje amžiaus grupėje. Deja, rezultatai nebuvo džiuginantys ir tik 4 (13%) respndentai prisipažino perkantys šiuos maisto produktus. Tik 5 (17 %) atsakiusieji teigė, kad perka retkarčiais ir net 21 (70%) žmonių teigė, kad šių maisto produktų neperka.

2) Atlikdami šį statistikos darbą pagilinome statistikos žinias, pritaikėme jas praktiškai, nes atlikome daug įvairių skaičiavimų, sužinojome pagrindines statistikos analizės duomenų reikšmes.

3) Išmokome atlikti įvairius skaičiavimus su Microsoft Excel programa, išsikviesti funkciją, išmokome piešti diagramas.

4) Išmokome dirbti drauge, nes teko dirbti grupėse po 2. Išmokome įsiklausyti į vienas kitą, priimti sprendimus, vesti diskusiją.

5) Pirmą kartą susidūrėme su duomenų rinkimu ir jų analize. Išmokome, kaip reikia rinkti duomenis, pasimokėme iš savo kalidų, įgijome patirties.

  • Statistika Analizė
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (938 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karina
  • Studentų mokymosi ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Studentų mokymosi ypatumai. (2012 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-mokymosi-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:21
×