Studentų pasitenkinimas bendrabučių gyvenimo sąlygomis


Studentų pasitenkinimas bendrabučių gyvenimo sąlygomis. Įvadas Temos aktualumas. Darbo tyrimo metodikos apžvalga. Kvk studentų pasitenkinimo bendrabučių gyvenimo sąlygų analizė kvk studentų pasitenkinimas bendrabučių kambarių būkle ir bendro naudojimo patalpomis. Kriterijai , darantys įtaką gyvenimo sąlygų kokybei. KVK studentų nepasitenkinimą keliamų veiksnių ir jų pateiktų pasiūlymų analizė. Veiksniai , kurie trukdo pilnavertiškai gyventi bendrabutyje. Iš dalies trukdo.


Temos aktualumas. Daugelis studentų gyvena ar ruošiasi gyventi KVK bendrabutyje, tačiau turi nepakankamai informacijos apie bendrabučių gyvenimo sąlygas, taip pat dažnai tarp studentų kyla nepasitenkinimas kambarių bei bendro naudojimo patalpų būkle be to asmenims, atsakingiems už bendrabutį yra svarbi studentų nuomonė. Todėl šis tyrimas aktualus tiek studentams, tiek administracijai, kuri atsižvelgus į studentų nuomonę galėtų pagerinti gyvenimo sąlygas bendrabučiuose.

Problematika. Norint pagerinti gyvenimo sąlygas KVK bendrabučiuose būtina išsiaiškinti kambarių, bendro naudojimo patalpų trūkumus, problemas bei privalumus. Šiuo darbu siekiama atskleisti studentų nuomonę apie bendrabučių gyvenimo sąlygas.

1. Išanalizuoti studentų nuomonę apie bendrabučių kambarių būklę bei bendro naudojimo patalpas.

2. Išsiaiškinti studentų nepasitenkinimą keliančius veiksnius ir jų pateiktus pasiūlymus.

Darbo metodai. Apklausa internetinėje svetainėje, duomenų analizė Microsoft Excel (2007) programa.

Tyrimo metodikos apžvalga. Norint išanalizuoti Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų pasitenkinimą bendrabučių sąlygomis buvo sudarytas klausimynas internetinėje svetainėje. Toks būdas pasirinktas dėl to, kad būtų galima išanalizuoti kiekvieno tiriamojo nuomonę. Klausimynas buvo visiškai anoniminis.

Klausimyną (1 priedas) sudarė 12 klausimų. Dešimt klausimų pateikti su atsakymo variantais, nes tai leido respondentui lengviau atsakyti į pateiktus klausimus ir du klausimai pateikti atviri, kad respondentai galėtų pateikti savo pasiūlymus ar argumentus.

Pirmajai klausimyno daliai priskiriami septyni pirmieji klausimai apie priežastis, dėl ko studentai pasirinko gyventi bendrabutyje, bendrabučių kambarių ir bendro naudojimo patalpų būklės vertinimą, kriterijus, darančius įtaką gyvenimo sąlygų kokybei, paslaugas, kurios teikiamos bendrabutyje. Paskutiniajai klausimyno daliai priskiriami penki klausimai apie veiksnius, kurie trukdo pilnavertiškai gyventi bendrabutyje, pasiūlymus, norą pakeisti gyvenamąją vietą bei argumentus.

Tyrimas buvo sudarytas pateikus klausimus internetinėje svetainėje. Tyrimas buvo atliekamas 2016 m. Spalio 10 – 14 dienomis. Tiriamaisiais buvo pasirinkti KVK studentai, kurie gyvena bendrabučiuose. Į klausimyną atsakė 200 respondentų. Gauti rezultatai buvo perkelti ir išanalizuoti Microsoft Excel (2007) programa.

KVK studentų pasitenkinimas bendrabučių kambarių būkle ir bendro naudojimo patalpomis

Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų nuomonė apie bendrabučių kambarių bei bendro naudojimo patalpų būklę yra labai svarbi, kadangi norint pagerinti gyvenimo sąlygas reikia išsiaiškinti, kas šiuo metu studentus netenkina. Todėl pirmieji septyni tyrimo klausimai skirti išsiaiškinti kokiame bendrabutyje ir kiek laiko studentai gyvena, dėl kokių priežasčių nusprendė gyventi bendrabutyje, kaip vertina bendrabučių kambarių ir bendro naudojimo patalpų būklę, kas daugiausiai įtakoją gyvenimo sąlygų kokybei bei kokios paslaugos yra teikiamos bendrabutyje.

  • Microsoft Word 147 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1881 žodžiai)
  • Kolegija
  • Eva
  • Studentų pasitenkinimas bendrabučių gyvenimo sąlygomis
    10 - 1 balsai (-ų)
Studentų pasitenkinimas bendrabučių gyvenimo sąlygomis. (2017 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/studentu-pasitenkinimas-bendrabuciu-gyvenimo-salygomis.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 25 d. 15:42
×